HYUNDAI Spectrum Autoryzowany Serwis Białystok. Ford, KIA Serwis - Samochody - Salon, Serwis
Przejdź na dużą mapęPrzejdź na dużą mapę

Logo - HYUNDAI Spectrum Autoryzowany Serwis Białystok. Ford, KIA Serwis - Samochody - Salon, Serwis HYUNDAI Spectrum Autoryzowany Serwis Białystok. Ford, KIA Serwis

  • 

    Firma Spectrum powstała w 1992r. Jesteśmy najdłużej działającym autoryzowanym serwisem Hyundaia w północno wschodniej Polsce. Dysponujemy doświadczoną i stabilną kadrą pracowników, charakteryzujących się profesjonalizmem i wysoką etyką. Uczestniczą oni we wszystkich szkoleniach organizowanych przez firmę Hyundai. Ich wiedza na temat produktów oferowanych przez naszą Firmę oraz jakość przekazywanych informacji sprawiają, że każdy klient jest obsługiwany z największą starannością i indywidualnym podejściem. Pracownicy służą pomocą w wyborze warunków płatności oraz w kwestii ubezpieczenia.

    Specjalizujemy się w serwisowaniu samochodów marki Hyundai. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, które mogą liczyć na komfortowe warunki obsługi i rzetelne ceny jak i podmioty gospodarcze, którym gwarantujemy współpracę realizowaną przez dedykowanego opiekuna. Oferty dla klientów biznesowych powstają zawsze w oparciu o wspólnie oceniony potencjał oraz perspektywy współpracy.