Cinema City Bydgoszcz - repertuar kina

Repertuar kina Cinema City w Bydgoszczy

Anioł Śmierci
(Dramat, Horror)
20.02 Piątek16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
21.02 Sobota16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
22.02 Niedziela16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
23.02 Poniedziałek16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
24.02 Wtorek16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
25.02 Środa16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
26.02 Czwartek16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30

Baranek Shaun
(Animowany)
20.02 Piątek10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00
21.02 Sobota10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00
22.02 Niedziela10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00
23.02 Poniedziałek10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00
24.02 Wtorek10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00
25.02 Środa10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00
26.02 Czwartek10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00

Barbie: Super księżniczki
(Animowany)
20.02 Piątek10:45 | 12:30 | 14:15
21.02 Sobota10:45 | 12:30 | 14:15
22.02 Niedziela10:45 | 12:30 | 14:15
23.02 Poniedziałek10:45 | 12:30 | 14:15
24.02 Wtorek10:45 | 12:30 | 14:15
25.02 Środa10:45 | 12:30 | 14:15
26.02 Czwartek10:45 | 12:30 | 14:15

Carte Blanche
(Dramat obyczajowy)
20.02 Piątek15:00
21.02 Sobota15:00
22.02 Niedziela15:00
23.02 Poniedziałek15:00
24.02 Wtorek15:00
25.02 Środa15:00
26.02 Czwartek15:00

Dzika droga
(Biograficzny, Dramat)
20.02 Piątek21:30
21.02 Sobota21:30
22.02 Niedziela21:30
23.02 Poniedziałek21:30
24.02 Wtorek21:30
25.02 Środa21:30
26.02 Czwartek21:30

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii
(Animacja, Familijny, Przygodowy)
20.02 Piątek10:30 | 12:15 | 14:00 | 15:45
21.02 Sobota10:30 | 12:15 | 14:00 | 15:45
22.02 Niedziela10:30 | 12:15 | 14:00 | 15:45
23.02 Poniedziałek10:30 | 12:15 | 14:00 | 15:45
24.02 Wtorek10:30 | 12:15 | 14:00 | 15:45
25.02 Środa10:30 | 12:15 | 14:00 | 15:45
26.02 Czwartek10:30 | 12:15 | 14:00 | 15:45

Jupiter: Intronizacja  - napisy, 3D
(Akcja, Sci-Fi)
20.02 Piątek10:20
21.02 Sobota10:20
22.02 Niedziela10:20
23.02 Poniedziałek10:20
24.02 Wtorek10:20
25.02 Środa10:20
26.02 Czwartek10:20

Jupiter: Intronizacja  - napisy, 2D
(Akcja, Sci-Fi)
20.02 Piątek16:20 | 21:40
21.02 Sobota16:20 | 21:40
22.02 Niedziela16:20 | 21:40
23.02 Poniedziałek16:20 | 21:40
24.02 Wtorek16:20 | 21:40
25.02 Środa16:20 | 21:40
26.02 Czwartek16:20 | 21:40

Kingsman: Tajne służby
(Thriller, Akcja)
20.02 Piątek13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
21.02 Sobota13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
22.02 Niedziela13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
23.02 Poniedziałek13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
24.02 Wtorek13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
25.02 Środa13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
26.02 Czwartek13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00

Loft
(Thriller)
20.02 Piątek10:30 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | 21:45
21.02 Sobota10:30 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | 21:45
22.02 Niedziela10:30 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | 21:45
23.02 Poniedziałek10:30 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | 21:45
24.02 Wtorek10:30 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | 21:45
25.02 Środa10:30 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | 21:45
26.02 Czwartek10:30 | 15:00 | 17:15 | 19:30 | 21:45

Noc w muzeum: Tajemnica grobowca
(Familijny, Fantasy, Komedia)
20.02 Piątek11:00
21.02 Sobota11:00
22.02 Niedziela11:00
23.02 Poniedziałek11:00
24.02 Wtorek11:00
25.02 Środa11:00
26.02 Czwartek11:00

Paddington
(Familijny, Komedia, Przygodowy)
20.02 Piątek10:30
21.02 Sobota10:30
22.02 Niedziela10:30
23.02 Poniedziałek10:30
24.02 Wtorek10:30
25.02 Środa10:30
26.02 Czwartek10:30

Pięćdziesiąt twarzy Greya
(Melodramat)
20.02 Piątek11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
21.02 Sobota11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
22.02 Niedziela11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
23.02 Poniedziałek11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
24.02 Wtorek11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
25.02 Środa11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
26.02 Czwartek11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20

Pingwiny z Madagaskaru  - dubbing, 2D
(Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy)
20.02 Piątek11:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
21.02 Sobota11:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
22.02 Niedziela11:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
23.02 Poniedziałek11:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
24.02 Wtorek11:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
25.02 Środa11:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
26.02 Czwartek11:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30

Pingwiny z Madagaskaru  - dubbing, 3D
(Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy)
20.02 Piątek13:30
21.02 Sobota13:30
22.02 Niedziela13:30
23.02 Poniedziałek13:30
24.02 Wtorek13:30
25.02 Środa13:30
26.02 Czwartek13:30

Polskie gówno
(Musical, Satyra)
20.02 Piątek22:30
21.02 Sobota22:30
22.02 Niedziela22:30
23.02 Poniedziałek22:30
24.02 Wtorek22:30
25.02 Środa22:30

Samba
(Komedia)
20.02 Piątek13:10 | 17:20 | 19:10 | 21:00
21.02 Sobota13:10 | 17:20 | 19:10 | 21:00
22.02 Niedziela13:10 | 17:20 | 19:10 | 21:00
23.02 Poniedziałek13:10 | 17:20 | 19:10 | 21:00
24.02 Wtorek13:10 | 17:20 | 19:10 | 21:00
25.02 Środa13:10 | 17:20 | 19:10 | 21:00
26.02 Czwartek13:10 | 17:20 | 19:10 | 21:00

Snajper
(Biograficzny, Akcja)
20.02 Piątek10:15 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 21:15
21.02 Sobota10:15 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 21:15
22.02 Niedziela10:15 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 21:15
23.02 Poniedziałek10:15 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 21:15
24.02 Wtorek10:15 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 21:15
25.02 Środa10:15 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 21:15
26.02 Czwartek10:15 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 21:15

Spongebob: na suchym lądzie  - dubbing, 2D
(Animacja, Komedia, Przygodowy)
20.02 Piątek10:00 | 14:20 | 18:40
21.02 Sobota10:00 | 14:20 | 18:40
22.02 Niedziela10:00 | 14:20 | 18:40
23.02 Poniedziałek10:00 | 14:20 | 18:40
24.02 Wtorek10:00 | 14:20 | 18:40
25.02 Środa10:00 | 14:20 | 18:40
26.02 Czwartek10:00 | 14:20 | 18:40

Spongebob: na suchym lądzie  - dubbing, 3D
(Animacja, Komedia, Przygodowy)
20.02 Piątek12:10 | 16:30
21.02 Sobota12:10 | 16:30
22.02 Niedziela12:10 | 16:30
23.02 Poniedziałek12:10 | 16:30
24.02 Wtorek12:10 | 16:30
25.02 Środa12:10 | 16:30
26.02 Czwartek12:10 | 16:30

Tajemnice lasu
(Fantasy, Komedia, Musical)
20.02 Piątek11:00 | 13:40 | 19:00
21.02 Sobota11:00 | 13:40 | 19:00
22.02 Niedziela11:00 | 13:40 | 19:00
23.02 Poniedziałek11:00 | 13:40 | 19:00
24.02 Wtorek11:00 | 13:40 | 19:00
25.02 Środa11:00 | 13:40 | 19:00
26.02 Czwartek11:00 | 13:40 | 19:00

Teoria wszystkiego
(Biograficzny, Dramat)
20.02 Piątek20:00
21.02 Sobota20:00
22.02 Niedziela20:00
23.02 Poniedziałek20:00
24.02 Wtorek20:00
25.02 Środa20:00

Wkręceni 2
(Komedia)
20.02 Piątek12:45 | 18:00 | 20:10 | 22:20
21.02 Sobota12:45 | 18:00 | 20:10 | 22:20
22.02 Niedziela12:45 | 18:00 | 20:10 | 22:20
23.02 Poniedziałek12:45 | 18:00 | 20:10 | 22:20
24.02 Wtorek12:45 | 18:00 | 20:10 | 22:20
25.02 Środa12:45 | 18:00 | 20:10 | 22:20
26.02 Czwartek12:45 | 20:00 | 22:10

Ziarno prawdy
(Kryminał, Thriller)
20.02 Piątek17:30 | 20:50
21.02 Sobota17:30 | 20:50
22.02 Niedziela17:30 | 20:50
23.02 Poniedziałek17:30 | 20:50
24.02 Wtorek17:30 | 20:50
25.02 Środa17:30 | 20:50
26.02 Czwartek17:30 | 20:50

Najbliższe utrudnienia drogowe

Utrudnienie drogowe Grudziądz, Szkolna (Zakaz ruchu na drodze)

Cinema City - inne punkty w pobliżu

Przedszkole Kolorowe Nutki Przedszkole Kolorowe Nutki, Paderewskiego Ignacego 2 Bydgoszcz
Pracownia Projektowa Kreska Pracownia Projektowa Kreska, Gdańska 80a Bydgoszcz
Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina, Gdańska 71A Bydgoszcz

Kino Cinema City - informacje

Adres: Bydgoszcz, Jagiellońska 39-47 Jak dojechać do Cinema City
Telefon: 52 5543737