Kino Cinema City Kinepolis Poznań - repertuar

Poznań, Bolesława Krzywoustego 72

Telefon: 61 8715600

Kino Cinema City Kinepolis - informacje

Adres: Poznań, Bolesława Krzywoustego 72 Jak dojechać do Cinema City Kinepolis
Telefon: 61 8715600

Repertuar kina Cinema City Kinepolis w Poznaniu

Annabelle
(Horror)
24.10 Piątek18:00 | 20:15 | 22:30
25.10 Sobota15:45 | 18:00 | 20:15 | 22:30
26.10 Niedziela15:45 | 18:00 | 20:15 | 22:30
27.10 Poniedziałek18:00 | 20:15 | 22:30
28.10 Wtorek18:00 | 20:15 | 22:30
29.10 Środa18:00 | 20:15 | 22:30
30.10 Czwartek18:00 | 20:15 | 22:30
31.10 Piątek18:40 | 20:50
01.11 Sobota18:40 | 20:50
02.11 Niedziela18:40 | 20:50
03.11 Poniedziałek18:40 | 20:50
04.11 Wtorek18:40 | 20:50
05.11 Środa18:40 | 20:50
06.11 Czwartek18:40 | 20:50

Bella i Sebastian
(Dramat)
25.10 Sobota12:45 | 17:00
26.10 Niedziela12:45 | 17:00

Bez litości
(Thriller)
24.10 Piątek21:15
25.10 Sobota21:15
26.10 Niedziela21:15
27.10 Poniedziałek21:15
28.10 Wtorek21:15
29.10 Środa21:15
30.10 Czwartek21:15

Bogowie
(Biograficzny, Dramat)
24.10 Piątek10:20 | 13:00 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
25.10 Sobota10:20 | 11:40 | 13:00 | 14:20 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
26.10 Niedziela10:20 | 11:40 | 13:00 | 14:20 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
27.10 Poniedziałek10:20 | 13:00 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
28.10 Wtorek10:20 | 13:00 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
29.10 Środa10:20 | 13:00 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
30.10 Czwartek10:20 | 13:00 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
31.10 Piątek10:20 | 13:00 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
01.11 Sobota15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
02.11 Niedziela10:20 | 11:00 | 13:00 | 14:20 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
03.11 Poniedziałek10:20 | 13:00 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
04.11 Wtorek10:20 | 13:00 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
05.11 Środa10:20 | 13:00 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20
06.11 Czwartek10:20 | 13:00 | 15:40 | 17:00 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:20

Brud
(Komediodramat, Kryminał)
24.10 Piątek17:30 | 21:45
25.10 Sobota12:45 | 17:30 | 21:45
26.10 Niedziela12:45 | 17:30 | 21:45
27.10 Poniedziałek17:30 | 21:45
28.10 Wtorek17:30 | 21:45
29.10 Środa17:30 | 21:45
30.10 Czwartek17:30 | 21:45
31.10 Piątek22:00
01.11 Sobota22:00
02.11 Niedziela22:00
03.11 Poniedziałek22:00
04.11 Wtorek22:00
05.11 Środa22:00
06.11 Czwartek22:00

Diabelska plansza Ouija
(Horror)
24.10 Piątek14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
25.10 Sobota12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
26.10 Niedziela12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
27.10 Poniedziałek14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
28.10 Wtorek14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
29.10 Środa14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
30.10 Czwartek14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
31.10 Piątek14:00 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
01.11 Sobota16:15 | 18:30 | 20:30 | 22:30
02.11 Niedziela14:00 | 16:15 | 18:30 | 20:30 | 22:30
03.11 Poniedziałek14:00 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
04.11 Wtorek14:00 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
05.11 Środa14:00 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
06.11 Czwartek14:00 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30

Dla ciebie wszystko
(Melodramat)
24.10 Piątek19:45 | 22:15
25.10 Sobota10:10 | 15:00 | 19:45 | 22:15
26.10 Niedziela10:10 | 15:00 | 19:45 | 22:15
27.10 Poniedziałek19:45 | 22:15
28.10 Wtorek19:45 | 22:15
29.10 Środa19:45 | 22:15
30.10 Czwartek19:45 | 22:15
31.10 Piątek18:45 | 21:15
01.11 Sobota18:45 | 21:15
02.11 Niedziela12:45 | 18:45 | 21:15
03.11 Poniedziałek18:45 | 21:15
04.11 Wtorek18:45 | 21:15
05.11 Środa18:45 | 21:15
06.11 Czwartek18:45 | 21:15

Dracula Historia Nieznana
(Fantasy, Horror)
24.10 Piątek11:50 | 14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:20 | 22:30
25.10 Sobota11:50 | 14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:20 | 22:30
26.10 Niedziela11:50 | 14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:20 | 22:30
27.10 Poniedziałek11:50 | 14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:20 | 22:30
28.10 Wtorek11:50 | 14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:20 | 22:30
29.10 Środa11:50 | 14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:20 | 22:30
30.10 Czwartek11:50 | 14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:20 | 22:30
31.10 Piątek17:30 | 19:40 | 21:50
01.11 Sobota15:20 | 17:30 | 19:40 | 21:50
02.11 Niedziela10:40 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | 21:50
03.11 Poniedziałek17:30 | 19:40 | 21:50
04.11 Wtorek17:30 | 19:40 | 21:50
05.11 Środa17:30 | 19:40 | 21:50
06.11 Czwartek17:30 | 19:40 | 21:50

Dzwoneczek i tajemnica piratów
(Animacja, Fantasy)
24.10 Piątek10:00
25.10 Sobota11:00
26.10 Niedziela11:00
27.10 Poniedziałek10:00
28.10 Wtorek10:00
29.10 Środa10:00
30.10 Czwartek10:00
31.10 Piątek12:00
02.11 Niedziela11:15
03.11 Poniedziałek12:00
04.11 Wtorek12:00
05.11 Środa12:00
06.11 Czwartek12:00

Furia
(Dramat, Wojenny)
24.10 Piątek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
25.10 Sobota10:30 | 13:15 | 16:15 | 19:00 | 21:45
26.10 Niedziela10:30 | 13:15 | 16:15 | 19:00 | 21:45
27.10 Poniedziałek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
28.10 Wtorek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
29.10 Środa10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
30.10 Czwartek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
31.10 Piątek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
01.11 Sobota16:15 | 19:00 | 21:45
02.11 Niedziela10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
03.11 Poniedziałek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
04.11 Wtorek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
05.11 Środa10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
06.11 Czwartek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45

Gang Wiewióra
(Animacja, Komedia, Przygodowy)
25.10 Sobota10:45
26.10 Niedziela10:45
02.11 Niedziela11:00

Gość
(Thriller)
31.10 Piątek16:30 | 18:40 | 20:50 | 22:15
01.11 Sobota16:30 | 18:40 | 20:50 | 22:15
02.11 Niedziela14:20 | 16:30 | 18:40 | 20:50 | 22:15
03.11 Poniedziałek16:30 | 18:40 | 20:50 | 22:15
04.11 Wtorek16:30 | 18:40 | 20:50 | 22:15
05.11 Środa16:30 | 18:40 | 20:50 | 22:15
06.11 Czwartek16:30 | 18:40 | 20:50 | 22:15

Jak wytresować smoka 2
(Animacja, Familijny, Fantasy, Przygodowy)
25.10 Sobota10:00 | 11:15 | 13:30
26.10 Niedziela10:00 | 11:15 | 13:30
31.10 Piątek11:30
02.11 Niedziela11:00 | 13:15
03.11 Poniedziałek11:30
04.11 Wtorek11:30
05.11 Środa11:30
06.11 Czwartek11:30

Jeziorak
(Fabularny)
24.10 Piątek17:20
25.10 Sobota12:20 | 17:20
26.10 Niedziela12:20 | 17:20
27.10 Poniedziałek17:20
28.10 Wtorek17:20
29.10 Środa17:20
30.10 Czwartek17:20

Klub Jimmy'ego
(Dramat)
31.10 Piątek17:00 | 19:20 | 21:40
01.11 Sobota17:00 | 19:20 | 21:40
02.11 Niedziela12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40
03.11 Poniedziałek17:00 | 19:20 | 21:40
04.11 Wtorek17:00 | 19:20 | 21:40
05.11 Środa17:00 | 19:20 | 21:40
06.11 Czwartek17:00 | 19:20 | 21:40

Krocząc wśród cieni
(Dramat, Kryminał)
24.10 Piątek19:15 | 21:45
25.10 Sobota19:15 | 21:45
26.10 Niedziela19:15 | 21:45
27.10 Poniedziałek19:15 | 21:45
28.10 Wtorek19:15 | 21:45
29.10 Środa19:15 | 21:45
30.10 Czwartek19:15 | 21:45
31.10 Piątek19:15 | 21:45
01.11 Sobota19:15 | 21:45
02.11 Niedziela19:15 | 21:45
03.11 Poniedziałek19:15 | 21:45
04.11 Wtorek19:15 | 21:45
05.11 Środa19:15 | 21:45
06.11 Czwartek19:15 | 21:45

Miasto 44
(Dramat, Wojenny)
24.10 Piątek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
25.10 Sobota10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
26.10 Niedziela10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
27.10 Poniedziałek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
28.10 Wtorek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
29.10 Środa10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
30.10 Czwartek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
31.10 Piątek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
01.11 Sobota15:40 | 18:20 | 21:00
02.11 Niedziela10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
03.11 Poniedziałek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
04.11 Wtorek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
05.11 Środa10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
06.11 Czwartek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00

Pinokio
(Animacja, Familijny)
24.10 Piątek10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
25.10 Sobota10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
26.10 Niedziela10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
27.10 Poniedziałek10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
28.10 Wtorek10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
29.10 Środa10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
30.10 Czwartek10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
31.10 Piątek10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
01.11 Sobota16:45 | 19:00
02.11 Niedziela10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
03.11 Poniedziałek10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
04.11 Wtorek10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
05.11 Środa10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00
06.11 Czwartek10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00

Pszczółka Maja. Film
(Animacja)
24.10 Piątek10:00 | 12:00 | 14:00 | 17:15
25.10 Sobota11:05 | 13:05 | 15:15 | 17:15
26.10 Niedziela11:05 | 13:05 | 15:15 | 17:15
27.10 Poniedziałek10:00 | 12:00 | 14:00 | 17:15
28.10 Wtorek10:00 | 12:00 | 14:00 | 17:15
29.10 Środa10:00 | 12:00 | 14:00 | 17:15
30.10 Czwartek10:00 | 12:00 | 14:00 | 17:15
31.10 Piątek11:15 | 13:15 | 17:15
01.11 Sobota15:15 | 17:15
02.11 Niedziela11:15 | 13:15 | 15:15 | 17:15
03.11 Poniedziałek11:15 | 13:15 | 17:15
04.11 Wtorek11:15 | 13:15 | 17:15
05.11 Środa11:15 | 13:15 | 17:15
06.11 Czwartek11:15 | 13:15 | 17:15

Pudłaki  - dubbing, 2D
(Animacja)
24.10 Piątek10:00 | 14:20 | 18:40
25.10 Sobota10:00 | 14:20 | 18:40
26.10 Niedziela10:00 | 14:20 | 18:40
27.10 Poniedziałek10:00 | 14:20 | 18:40
28.10 Wtorek10:00 | 14:20 | 18:40
29.10 Środa10:00 | 14:20 | 18:40
30.10 Czwartek10:00 | 14:20 | 18:40
31.10 Piątek10:00 | 14:20
02.11 Niedziela10:00 | 14:20
03.11 Poniedziałek10:00 | 14:20
04.11 Wtorek10:00 | 14:20
05.11 Środa10:00 | 14:20
06.11 Czwartek10:00 | 14:20

Pudłaki  - dubbing, 3D
(Animacja)
24.10 Piątek12:10 | 16:30
25.10 Sobota12:10 | 16:30
26.10 Niedziela12:10 | 16:30
27.10 Poniedziałek12:10 | 16:30
28.10 Wtorek12:10 | 16:30
29.10 Środa12:10 | 16:30
30.10 Czwartek12:10 | 16:30
31.10 Piątek12:10 | 16:30
01.11 Sobota16:30
02.11 Niedziela12:10 | 16:30
03.11 Poniedziałek12:10 | 16:30
04.11 Wtorek12:10 | 16:30
05.11 Środa12:10 | 16:30
06.11 Czwartek12:10 | 16:30

[REC] 4: Apokalipsa
(Horror)
31.10 Piątek13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
01.11 Sobota16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
02.11 Niedziela11:40 | 13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
03.11 Poniedziałek13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
04.11 Wtorek13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
05.11 Środa13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
06.11 Czwartek13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30

Rogi
(Horror)
31.10 Piątek12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
01.11 Sobota17:30 | 20:00 | 22:30
02.11 Niedziela10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
03.11 Poniedziałek12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
04.11 Wtorek12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
05.11 Środa12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
06.11 Czwartek12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30

Samoloty 2
(Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy)
25.10 Sobota10:30 | 12:30
26.10 Niedziela10:30 | 12:30
31.10 Piątek10:00
02.11 Niedziela10:00 | 12:00
03.11 Poniedziałek10:00
04.11 Wtorek10:00
05.11 Środa10:00
06.11 Czwartek10:00

Sędzia
(Dramat)
24.10 Piątek19:30 | 22:15
25.10 Sobota14:30 | 19:30 | 22:15
26.10 Niedziela14:30 | 19:30 | 22:15
27.10 Poniedziałek19:30 | 22:15
28.10 Wtorek19:30 | 22:15
29.10 Środa19:30 | 22:15
30.10 Czwartek19:30 | 22:15
31.10 Piątek19:30
01.11 Sobota19:30
02.11 Niedziela14:15 | 19:30
03.11 Poniedziałek19:30
04.11 Wtorek19:30
05.11 Środa19:30
06.11 Czwartek19:30

Służby specjalne
(Sensacyjny)
24.10 Piątek17:30 | 18:45 | 20:00 | 21:15 | 22:30
25.10 Sobota15:00 | 17:30 | 18:45 | 20:00 | 21:15 | 22:30
26.10 Niedziela15:00 | 17:30 | 18:45 | 20:00 | 21:15 | 22:30
27.10 Poniedziałek17:30 | 18:45 | 20:00 | 21:15 | 22:30
28.10 Wtorek17:30 | 18:45 | 20:00 | 21:15 | 22:30
29.10 Środa17:30 | 18:45 | 20:00 | 21:15 | 22:30
30.10 Czwartek17:30 | 18:45 | 20:00 | 21:15 | 22:30
31.10 Piątek15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
01.11 Sobota17:30 | 20:00 | 22:30
02.11 Niedziela17:30 | 20:00 | 22:30
03.11 Poniedziałek15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
04.11 Wtorek15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
05.11 Środa15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
06.11 Czwartek15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30

Udając gliniarzy
(Komedia, Akcja)
24.10 Piątek11:15 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
25.10 Sobota11:00 | 13:15 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
26.10 Niedziela11:00 | 13:15 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
27.10 Poniedziałek11:15 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
28.10 Wtorek11:15 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
29.10 Środa11:15 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
30.10 Czwartek11:15 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
31.10 Piątek15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
01.11 Sobota15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
02.11 Niedziela12:00 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
03.11 Poniedziałek15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
04.11 Wtorek15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
05.11 Środa15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
06.11 Czwartek15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15

Wakacje Mikołajka
(Familijny, Komedia)
24.10 Piątek10:00 | 12:10 | 16:30
25.10 Sobota10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30
26.10 Niedziela10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30
27.10 Poniedziałek10:00 | 12:10 | 16:30
28.10 Wtorek10:00 | 12:10 | 16:30
29.10 Środa10:00 | 12:10 | 16:30
30.10 Czwartek10:00 | 12:10 | 16:30
31.10 Piątek10:00 | 16:00
01.11 Sobota16:00
02.11 Niedziela10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:00
03.11 Poniedziałek10:00 | 16:00
04.11 Wtorek10:00 | 16:00
05.11 Środa10:00 | 16:00
06.11 Czwartek10:00 | 16:00

Więzień labiryntu
(Thriller, Akcja, Sci-Fi)
24.10 Piątek16:45 | 19:15
25.10 Sobota10:00 | 14:30 | 19:15
26.10 Niedziela10:00 | 14:30 | 19:15
27.10 Poniedziałek16:45 | 19:15
28.10 Wtorek16:45 | 19:15
29.10 Środa16:45 | 19:15
30.10 Czwartek16:45 | 19:15
31.10 Piątek17:00
01.11 Sobota17:00
02.11 Niedziela11:45 | 17:00
03.11 Poniedziałek17:00
04.11 Wtorek17:00
05.11 Środa17:00
06.11 Czwartek17:00

Zaginiona dziewczyna
(Dramat, Thriller)
24.10 Piątek16:00 | 19:00 | 20:45 | 22:00
25.10 Sobota13:00 | 16:00 | 19:00 | 20:45 | 22:00
26.10 Niedziela13:00 | 16:00 | 19:00 | 20:45 | 22:00
27.10 Poniedziałek16:00 | 19:00 | 20:45 | 22:00
28.10 Wtorek16:00 | 19:00 | 20:45 | 22:00
29.10 Środa16:00 | 19:00 | 20:45 | 22:00
30.10 Czwartek16:00 | 19:00 | 20:45 | 22:00
31.10 Piątek16:00 | 19:00 | 21:15
01.11 Sobota16:00 | 19:00 | 21:15
02.11 Niedziela13:00 | 16:00 | 19:00 | 21:15
03.11 Poniedziałek16:00 | 19:00 | 21:15
04.11 Wtorek16:00 | 19:00 | 21:15
05.11 Środa16:00 | 19:00 | 21:15
06.11 Czwartek16:00 | 19:00 | 21:15

Zbliżenia
(Dramat, Psychologiczny)
24.10 Piątek13:40 | 17:00 | 18:50 | 20:40 | 22:30
25.10 Sobota11:30 | 13:20 | 15:10 | 17:00 | 18:50 | 20:40 | 22:30
26.10 Niedziela11:30 | 13:20 | 15:10 | 17:00 | 18:50 | 20:40 | 22:30
27.10 Poniedziałek13:40 | 17:00 | 18:50 | 20:40 | 22:30
28.10 Wtorek13:40 | 17:00 | 18:50 | 20:40 | 22:30
29.10 Środa13:40 | 17:00 | 18:50 | 20:40 | 22:30
30.10 Czwartek13:40 | 17:00 | 18:50 | 20:40 | 22:30
02.11 Niedziela13:00

Najbliższe utrudnienia drogowe

Utrudnienie drogowe Grudziądz, Szkolna (Zakaz ruchu na drodze)
Utrudnienie drogowe Kaliskiego, przy rondzie Radiowa (Droga oddana do ruchu)

Cinema City Kinepolis - inne punkty w pobliżu

Fabryka Formy na mapie Targeo Fabryka Formy, Bolesława Krzywoustego 72 Poznań Jak dojechać do Fabryka Formy Bolesława Krzywoustego 72 Poznań
Azalia Azalia, Orła Białego 90 Poznań Jak dojechać do Azalia Orła Białego 90 Poznań
Zakon ss. Elżbietanek Zakon ss. Elżbietanek, Pokrzywno 2 Poznań Jak dojechać do Zakon ss. Elżbietanek Pokrzywno 2 Poznań