Cinema City Kinepolis Poznań - repertuar kina

Repertuar kina Cinema City Kinepolis w Poznaniu

Anioł Śmierci
(Dramat, Horror)
20.02 Piątek16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
21.02 Sobota13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
22.02 Niedziela13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
23.02 Poniedziałek16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
24.02 Wtorek16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
25.02 Środa16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
26.02 Czwartek16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30

Baranek Shaun
(Animowany)
13.02 Piątek11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00
14.02 Sobota11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00
15.02 Niedziela11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00
16.02 Poniedziałek11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00
17.02 Wtorek11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00
18.02 Środa11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00
19.02 Czwartek11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00
20.02 Piątek11:30 | 13:20 | 15:10 | 17:00
21.02 Sobota11:30 | 13:20 | 15:10 | 17:00
22.02 Niedziela11:30 | 13:20 | 15:10 | 17:00
23.02 Poniedziałek11:30 | 13:20 | 15:10 | 17:00
24.02 Wtorek11:30 | 13:20 | 15:10 | 17:00
25.02 Środa11:30 | 13:20 | 15:10 | 17:00
26.02 Czwartek11:30 | 13:20 | 15:10 | 17:00

Barbie: Super księżniczki
(Animowany)
13.02 Piątek11:00 | 12:45 | 14:30 | 17:00
14.02 Sobota10:00 | 11:45 | 13:30 | 15:15 | 17:00
15.02 Niedziela10:00 | 11:45 | 13:30 | 15:15 | 17:00
16.02 Poniedziałek11:00 | 12:45 | 14:30 | 17:00
17.02 Wtorek11:00 | 12:45 | 14:30 | 17:00
18.02 Środa11:00 | 12:45 | 14:30 | 17:00
19.02 Czwartek11:00 | 12:45 | 14:30 | 17:00
20.02 Piątek10:10 | 12:00 | 13:50
21.02 Sobota10:10 | 12:00 | 13:50 | 16:10
22.02 Niedziela10:10 | 12:00 | 13:50 | 16:10
23.02 Poniedziałek10:10 | 12:00 | 13:50
24.02 Wtorek10:10 | 12:00 | 13:50
25.02 Środa10:10 | 12:00 | 13:50
26.02 Czwartek10:10 | 12:00 | 13:50

Birdman
(Komedia)
13.02 Piątek21:00
14.02 Sobota21:00
15.02 Niedziela21:00
16.02 Poniedziałek21:00
17.02 Wtorek21:00
18.02 Środa21:00
19.02 Czwartek21:00
20.02 Piątek21:20
21.02 Sobota21:20
22.02 Niedziela21:20
23.02 Poniedziałek21:20
24.02 Wtorek21:20
25.02 Środa21:20
26.02 Czwartek21:20

Bogowie
(Biograficzny, Dramat)
13.02 Piątek16:45
14.02 Sobota16:45
15.02 Niedziela16:45
16.02 Poniedziałek16:45
17.02 Wtorek16:45
18.02 Środa16:45
19.02 Czwartek16:45
20.02 Piątek20:45
21.02 Sobota20:45
22.02 Niedziela20:45
23.02 Poniedziałek20:45
24.02 Wtorek20:45
25.02 Środa20:45
26.02 Czwartek20:45

Carte Blanche
(Dramat obyczajowy)
13.02 Piątek17:15 | 19:30
14.02 Sobota12:30 | 19:30
15.02 Niedziela12:30 | 17:15 | 19:30
16.02 Poniedziałek17:15 | 19:30
17.02 Wtorek17:15 | 19:30
18.02 Środa17:15 | 19:30
19.02 Czwartek17:15 | 19:30
21.02 Sobota12:40
22.02 Niedziela12:40

Disco Polo
(Komedia, Muzyczny)
21.02 Sobota19:15
22.02 Niedziela19:15

Dzień z życia blondynki
(Komedia)
13.02 Piątek18:50 | 21:00
14.02 Sobota18:50 | 21:00 | 23:10
15.02 Niedziela18:50 | 21:00
16.02 Poniedziałek18:50 | 21:00
17.02 Wtorek18:50 | 21:00
18.02 Środa18:50 | 21:00
19.02 Czwartek18:50 | 21:00
20.02 Piątek19:30
21.02 Sobota19:30
22.02 Niedziela19:30
23.02 Poniedziałek19:30
24.02 Wtorek19:30
25.02 Środa19:30
26.02 Czwartek19:30

Dzika droga
(Biograficzny, Dramat)
13.02 Piątek20:30 | 21:50
14.02 Sobota17:10 | 21:50
15.02 Niedziela20:30 | 21:50
16.02 Poniedziałek20:30 | 21:50
17.02 Wtorek20:30 | 21:50
18.02 Środa20:30 | 21:50
19.02 Czwartek20:30 | 21:50
20.02 Piątek21:40
21.02 Sobota21:40
22.02 Niedziela21:40
23.02 Poniedziałek21:40
24.02 Wtorek21:40
25.02 Środa21:40
26.02 Czwartek21:40

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii  - dubbing, 2D
(Animacja, Familijny, Przygodowy)
13.02 Piątek10:00 | 11:45 | 16:15
14.02 Sobota11:00 | 14:30 | 16:15
15.02 Niedziela11:00 | 14:30 | 16:15
16.02 Poniedziałek10:00 | 11:45 | 16:15
17.02 Wtorek10:00 | 11:45 | 16:15
18.02 Środa10:00 | 11:45 | 16:15
19.02 Czwartek10:00 | 11:45 | 16:15
20.02 Piątek10:30 | 12:20 | 14:10
21.02 Sobota10:30 | 12:20 | 14:10
22.02 Niedziela10:30 | 12:20 | 14:10
23.02 Poniedziałek10:30 | 12:20 | 14:10
24.02 Wtorek10:30 | 12:20 | 14:10
25.02 Środa10:30 | 12:20 | 14:10
26.02 Czwartek10:30 | 12:20 | 14:10

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii  - dubbing, 3D
(Animacja, Familijny, Przygodowy)
14.02 Sobota12:45
15.02 Niedziela12:45

Exodus: Bogowie i królowie
(Dramat)
13.02 Piątek17:30
15.02 Niedziela17:30
16.02 Poniedziałek17:30
17.02 Wtorek17:30
18.02 Środa17:30
19.02 Czwartek17:30

Gra tajemnic
(Biograficzny, Dramat)
14.02 Sobota14:45
15.02 Niedziela14:45

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii  - dubbing, 2D
(Fantasy, Przygodowy)
14.02 Sobota11:15
15.02 Niedziela11:15

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii  - dubbing, 3D
(Fantasy, Przygodowy)
14.02 Sobota14:30
15.02 Niedziela14:30
21.02 Sobota13:50
22.02 Niedziela13:50

Jupiter: Intronizacja  - napisy, 3D
(Akcja, Sci-Fi)
13.02 Piątek13:30 | 19:30
14.02 Sobota14:10 | 19:30
15.02 Niedziela14:10 | 19:30
16.02 Poniedziałek13:30 | 19:30
17.02 Wtorek13:30 | 19:30
18.02 Środa13:30 | 19:30
19.02 Czwartek13:30 | 19:30
20.02 Piątek19:30
21.02 Sobota19:30
22.02 Niedziela19:30
23.02 Poniedziałek19:30
24.02 Wtorek19:30
25.02 Środa19:30
26.02 Czwartek19:30

Jupiter: Intronizacja  - napisy, 2D
(Akcja, Sci-Fi)
13.02 Piątek16:50 | 22:10
14.02 Sobota11:30 | 16:50 | 22:10
15.02 Niedziela11:30 | 16:50 | 22:10
16.02 Poniedziałek16:50 | 22:10
17.02 Wtorek16:50 | 22:10
18.02 Środa16:50 | 22:10
19.02 Czwartek16:50 | 22:10
20.02 Piątek16:50 | 22:10
21.02 Sobota11:10 | 16:50 | 22:10
22.02 Niedziela11:10 | 16:50 | 22:10
23.02 Poniedziałek16:50 | 22:10
24.02 Wtorek16:50 | 22:10
25.02 Środa16:50 | 22:10
26.02 Czwartek16:50 | 22:10

Kingsman: Tajne służby
(Thriller, Akcja)
13.02 Piątek11:20 | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00
14.02 Sobota11:20 | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00
15.02 Niedziela11:20 | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00
16.02 Poniedziałek11:20 | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00
17.02 Wtorek11:20 | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00
18.02 Środa11:20 | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00
19.02 Czwartek11:20 | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00
20.02 Piątek12:50 | 16:40 | 19:20 | 22:00
21.02 Sobota11:20 | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00
22.02 Niedziela11:20 | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00
23.02 Poniedziałek12:50 | 16:40 | 19:20 | 22:00
24.02 Wtorek12:50 | 16:40 | 19:20 | 22:00
25.02 Środa12:50 | 16:40 | 19:20 | 22:00
26.02 Czwartek12:50 | 16:40 | 19:20 | 22:00

Loft
(Thriller)
20.02 Piątek10:30 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
21.02 Sobota11:00 | 13:15 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
22.02 Niedziela11:00 | 13:15 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
23.02 Poniedziałek10:30 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
24.02 Wtorek10:30 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
25.02 Środa10:30 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15
26.02 Czwartek10:30 | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 22:15

Noc w muzeum: Tajemnica grobowca
(Familijny, Fantasy, Komedia)
14.02 Sobota10:20
15.02 Niedziela10:20
21.02 Sobota10:30
22.02 Niedziela10:30

Paddington
(Familijny, Komedia, Przygodowy)
14.02 Sobota10:20 | 12:30 | 14:40
15.02 Niedziela10:20 | 12:30 | 14:40
21.02 Sobota10:30 | 12:40 | 14:50
22.02 Niedziela10:30 | 12:40 | 14:50

Pięćdziesiąt twarzy Greya
(Melodramat)
13.02 Piątek10:00 | 11:40 | 12:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
14.02 Sobota10:00 | 11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 17:20 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:00 | 20:40 | 21:40 | 22:20 | 22:40 | 23:20
15.02 Niedziela10:00 | 11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
16.02 Poniedziałek10:00 | 11:40 | 12:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
17.02 Wtorek10:00 | 11:40 | 12:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
18.02 Środa10:00 | 11:40 | 12:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
19.02 Czwartek10:00 | 11:40 | 12:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
20.02 Piątek11:00 | 12:40 | 13:40 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
21.02 Sobota10:00 | 11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
22.02 Niedziela10:00 | 11:00 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
23.02 Poniedziałek11:00 | 12:40 | 13:40 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
24.02 Wtorek11:00 | 12:40 | 13:40 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
25.02 Środa11:00 | 12:40 | 13:40 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20
26.02 Czwartek11:00 | 12:40 | 13:40 | 15:20 | 16:20 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:20

Pingwiny z Madagaskaru  - dubbing, 2D
(Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy)
13.02 Piątek10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40 | 20:50
14.02 Sobota10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40
15.02 Niedziela10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40 | 20:50
16.02 Poniedziałek10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40 | 20:50
17.02 Wtorek10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40 | 20:50
18.02 Środa10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40 | 20:50
19.02 Czwartek10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40 | 20:50
20.02 Piątek13:10 | 16:30 | 18:40
21.02 Sobota10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40
22.02 Niedziela10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40
23.02 Poniedziałek13:10 | 16:30 | 18:40
24.02 Wtorek13:10 | 16:30 | 18:40
25.02 Środa13:10 | 16:30 | 18:40
26.02 Czwartek13:10 | 16:30 | 18:40

Pingwiny z Madagaskaru  - dubbing, 3D
(Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy)
13.02 Piątek11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40
14.02 Sobota11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40
15.02 Niedziela11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40
16.02 Poniedziałek11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40
17.02 Wtorek11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40
18.02 Środa11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40
19.02 Czwartek11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40
20.02 Piątek11:00 | 15:20 | 17:30 | 19:40
21.02 Sobota11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40
22.02 Niedziela11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40
23.02 Poniedziałek11:00 | 15:20 | 17:30 | 19:40
24.02 Wtorek11:00 | 15:20 | 17:30 | 19:40
25.02 Środa11:00 | 15:20 | 17:30 | 19:40
26.02 Czwartek11:00 | 15:20 | 17:30 | 19:40

Polskie gówno
(Musical, Satyra)
13.02 Piątek20:30 | 22:30
14.02 Sobota20:30
15.02 Niedziela20:30 | 22:30
16.02 Poniedziałek20:30 | 22:30
17.02 Wtorek20:30 | 22:30
18.02 Środa20:30 | 22:30
19.02 Czwartek20:30 | 22:30
20.02 Piątek21:30
21.02 Sobota21:30
22.02 Niedziela21:30
23.02 Poniedziałek21:30
24.02 Wtorek21:30
25.02 Środa21:30
26.02 Czwartek21:30

Samba
(Komedia)
20.02 Piątek16:50 | 18:40 | 20:30 | 22:20
21.02 Sobota10:30 | 15:00 | 16:50 | 18:40 | 20:30 | 22:20
22.02 Niedziela10:30 | 15:00 | 16:50 | 18:40 | 20:30 | 22:20
23.02 Poniedziałek16:50 | 18:40 | 20:30 | 22:20
24.02 Wtorek16:50 | 18:40 | 20:30 | 22:20
25.02 Środa16:50 | 18:40 | 20:30 | 22:20
26.02 Czwartek16:50 | 18:40 | 20:30 | 22:20

Siódmy syn  - napisy, 3D
(Familijny, Fantasy, Przygodowy)
13.02 Piątek18:15
14.02 Sobota18:15
15.02 Niedziela18:15
16.02 Poniedziałek18:15
17.02 Wtorek18:15
18.02 Środa18:15
19.02 Czwartek18:15

Siódmy syn  - napisy, 2D
(Familijny, Fantasy, Przygodowy)
13.02 Piątek21:20
14.02 Sobota15:20 | 21:20 | 23:30
15.02 Niedziela15:20 | 21:20
16.02 Poniedziałek21:20
17.02 Wtorek21:20
18.02 Środa21:20
19.02 Czwartek21:20

Snajper
(Biograficzny, Akcja)
20.02 Piątek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 20:30 | 21:45
21.02 Sobota10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 20:30 | 21:45
22.02 Niedziela10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 20:30 | 21:45
23.02 Poniedziałek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 20:30 | 21:45
24.02 Wtorek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 20:30 | 21:45
25.02 Środa10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 20:30 | 21:45
26.02 Czwartek10:45 | 13:30 | 16:15 | 19:00 | 20:30 | 21:45

Spongebob: na suchym lądzie  - dubbing, 2D
(Animacja, Komedia, Przygodowy)
20.02 Piątek10:30 | 14:50 | 17:00
21.02 Sobota10:30 | 14:50 | 17:00
22.02 Niedziela10:30 | 14:50 | 17:00
23.02 Poniedziałek10:30 | 14:50 | 17:00
24.02 Wtorek10:30 | 14:50 | 17:00
25.02 Środa10:30 | 14:50 | 17:00
26.02 Czwartek10:30 | 14:50 | 17:00

Spongebob: na suchym lądzie  - dubbing, 3D
(Animacja, Komedia, Przygodowy)
20.02 Piątek12:40 | 19:10
21.02 Sobota12:40 | 19:10
22.02 Niedziela12:40 | 19:10
23.02 Poniedziałek12:40 | 19:10
24.02 Wtorek12:40 | 19:10
25.02 Środa12:40 | 19:10
26.02 Czwartek12:40 | 19:10

Tajemnice lasu
(Fantasy, Komedia, Musical)
13.02 Piątek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
14.02 Sobota10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
15.02 Niedziela10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
16.02 Poniedziałek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
17.02 Wtorek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
18.02 Środa10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
19.02 Czwartek10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00
20.02 Piątek10:00 | 15:40 | 18:20
21.02 Sobota12:20 | 15:40 | 18:20
22.02 Niedziela12:20 | 15:40 | 18:20
23.02 Poniedziałek10:00 | 15:40 | 18:20
24.02 Wtorek10:00 | 15:40 | 18:20
25.02 Środa10:00 | 15:40 | 18:20
26.02 Czwartek10:00 | 15:40 | 18:20

Teoria wszystkiego
(Biograficzny, Dramat)
13.02 Piątek18:40
14.02 Sobota13:50 | 18:40 | 23:30
15.02 Niedziela13:50 | 18:40
16.02 Poniedziałek18:40
17.02 Wtorek18:40
18.02 Środa18:40
19.02 Czwartek18:40
20.02 Piątek18:50
21.02 Sobota18:00
22.02 Niedziela18:00
23.02 Poniedziałek18:50
24.02 Wtorek18:50
25.02 Środa18:50
26.02 Czwartek18:50

Uprowadzona 3
(Sensacyjny)
13.02 Piątek17:40 | 20:00 | 22:20
14.02 Sobota13:00 | 17:40 | 20:00 | 22:20
15.02 Niedziela13:00 | 17:40 | 20:00 | 22:20
16.02 Poniedziałek17:40 | 20:00 | 22:20
17.02 Wtorek17:40 | 20:00 | 22:20
18.02 Środa17:40 | 20:00 | 22:20
19.02 Czwartek17:40 | 20:00 | 22:20
20.02 Piątek18:00 | 21:00
21.02 Sobota21:00
22.02 Niedziela21:00
23.02 Poniedziałek18:00 | 21:00
24.02 Wtorek18:00 | 21:00
25.02 Środa18:00 | 21:00
26.02 Czwartek18:00 | 21:00

Warsaw by Night
(Dramat, Komedia)
13.02 Piątek16:30 | 19:20 | 21:30
14.02 Sobota11:40 | 16:30 | 19:20 | 21:30 | 23:40
15.02 Niedziela11:40 | 16:30 | 19:20 | 21:30
16.02 Poniedziałek16:30 | 19:20 | 21:30
17.02 Wtorek16:30 | 19:20 | 21:30
18.02 Środa16:30 | 19:20 | 21:30
19.02 Czwartek16:30 | 19:20 | 21:30
20.02 Piątek17:10 | 21:50
21.02 Sobota17:10 | 21:50
22.02 Niedziela17:10 | 21:50
23.02 Poniedziałek17:10 | 21:50
24.02 Wtorek17:10 | 21:50
25.02 Środa17:10 | 21:50
26.02 Czwartek17:10 | 21:50

Whiplash
(Dramat)
13.02 Piątek21:50
14.02 Sobota22:30
15.02 Niedziela21:50
16.02 Poniedziałek21:50
17.02 Wtorek21:50
18.02 Środa21:50
19.02 Czwartek21:50

Wielka Szóstka
(Animacja, Komedia, Akcja, Sci-Fi)
14.02 Sobota10:40
15.02 Niedziela10:40
21.02 Sobota11:30
22.02 Niedziela11:30

Wkręceni 2
(Komedia)
13.02 Piątek18:10 | 20:20 | 22:30
14.02 Sobota11:40 | 13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30 | 23:20
15.02 Niedziela11:40 | 13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
16.02 Poniedziałek18:10 | 20:20 | 22:30
17.02 Wtorek18:10 | 20:20 | 22:30
18.02 Środa18:10 | 20:20 | 22:30
19.02 Czwartek18:10 | 20:20 | 22:30
20.02 Piątek18:20 | 20:30 | 22:30
21.02 Sobota11:40 | 14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30 | 22:30
22.02 Niedziela11:40 | 14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30 | 22:30
23.02 Poniedziałek18:20 | 20:30 | 22:30
24.02 Wtorek18:20 | 20:30 | 22:30
25.02 Środa18:20 | 20:30 | 22:30
26.02 Czwartek18:20 | 20:30 | 22:30

Ziarno prawdy
(Kryminał, Thriller)
13.02 Piątek17:30 | 20:00 | 22:30
14.02 Sobota10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
15.02 Niedziela10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
16.02 Poniedziałek17:30 | 20:00 | 22:30
17.02 Wtorek17:30 | 20:00 | 22:30
18.02 Środa17:30 | 20:00 | 22:30
19.02 Czwartek17:30 | 20:00 | 22:30
20.02 Piątek17:30 | 20:00 | 22:30
21.02 Sobota15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
22.02 Niedziela15:00 | 17:30 | 20:00 | 22:30
23.02 Poniedziałek17:30 | 20:00 | 22:30
24.02 Wtorek17:30 | 20:00 | 22:30
25.02 Środa17:30 | 20:00 | 22:30
26.02 Czwartek17:30 | 20:00 | 22:30

Najbliższe utrudnienia drogowe

Utrudnienie drogowe Grudziądz, Szkolna (Zakaz ruchu na drodze)

Cinema City Kinepolis - inne punkty w pobliżu

JULA - Sklep JULA JULA - Sklep JULA, Szwedzka 10A Poznań
UMTS Play UMTS Play, Szwedzka 6 Poznań
bankomat bankomat, Bolesława Krzywoustego 72 Poznań

Kino Cinema City Kinepolis - informacje

Adres: Poznań, Bolesława Krzywoustego 72 Jak dojechać do Cinema City Kinepolis
Telefon: 61 8715600