Kino Cinema City Korona Wrocław - repertuar

Wrocław, Krzywoustego 126c

Telefon: 71 3236000

Kino Cinema City Korona - informacje

Adres: Wrocław, Krzywoustego 126c Jak dojechać do Cinema City Korona
Telefon: 71 3236000

Repertuar kina Cinema City Korona w Wrocławiu

Annabelle
(Horror)
24.10 Piątek19:10 | 21:20
25.10 Sobota19:10 | 21:20
26.10 Niedziela19:10 | 21:20
27.10 Poniedziałek19:10 | 21:20
28.10 Wtorek19:10 | 21:20
29.10 Środa19:10 | 21:20
30.10 Czwartek19:10 | 21:20
31.10 Piątek22:00
01.11 Sobota22:00
02.11 Niedziela22:00
03.11 Poniedziałek22:00
04.11 Wtorek22:00
05.11 Środa22:00
06.11 Czwartek22:00

Bella i Sebastian
(Dramat)
25.10 Sobota13:45
26.10 Niedziela13:45

Bogowie
(Biograficzny, Dramat)
24.10 Piątek12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
25.10 Sobota10:00 | 12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
26.10 Niedziela10:00 | 12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
27.10 Poniedziałek12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
28.10 Wtorek12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
29.10 Środa12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
30.10 Czwartek12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
31.10 Piątek12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
01.11 Sobota15:20 | 18:00 | 20:40
02.11 Niedziela10:00 | 12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
03.11 Poniedziałek12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
04.11 Wtorek12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
05.11 Środa12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40
06.11 Czwartek12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40

Diabelska plansza Ouija
(Horror)
24.10 Piątek15:45 | 17:45 | 19:45 | 21:45
25.10 Sobota15:45 | 17:45 | 19:45 | 21:45
26.10 Niedziela15:45 | 17:45 | 19:45 | 21:45
27.10 Poniedziałek15:45 | 17:45 | 19:45 | 21:45
28.10 Wtorek15:45 | 17:45 | 19:45 | 21:45
29.10 Środa15:45 | 17:45 | 19:45 | 21:45
30.10 Czwartek15:45 | 17:45 | 19:45 | 21:45
31.10 Piątek15:30 | 19:15 | 21:15
01.11 Sobota15:30 | 19:15 | 21:15
02.11 Niedziela15:30 | 19:15 | 21:15
03.11 Poniedziałek15:30 | 19:15 | 21:15
04.11 Wtorek15:30 | 19:15 | 21:15
05.11 Środa15:30 | 19:15 | 21:15
06.11 Czwartek15:30 | 19:15 | 21:15

Dla ciebie wszystko
(Melodramat)
24.10 Piątek12:30 | 17:30
25.10 Sobota12:30 | 17:30
26.10 Niedziela12:30 | 17:30
27.10 Poniedziałek12:30 | 17:30
28.10 Wtorek12:30 | 17:30
29.10 Środa12:30 | 17:30
30.10 Czwartek12:30 | 17:30
31.10 Piątek13:15
02.11 Niedziela13:15
03.11 Poniedziałek13:15
04.11 Wtorek13:15
05.11 Środa13:15
06.11 Czwartek13:15

Dracula Historia Nieznana
(Fantasy, Horror)
24.10 Piątek14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30 | 22:30
25.10 Sobota14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30 | 22:30
26.10 Niedziela14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30
27.10 Poniedziałek14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30
28.10 Wtorek14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30
29.10 Środa14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30
30.10 Czwartek14:00 | 16:10 | 18:20 | 20:30
31.10 Piątek11:00 | 16:20 | 18:30 | 21:00
01.11 Sobota16:20 | 18:30 | 21:00
02.11 Niedziela11:00 | 16:20 | 18:30 | 21:00
03.11 Poniedziałek11:00 | 16:20 | 18:30 | 21:00
04.11 Wtorek11:00 | 16:20 | 18:30 | 21:00
05.11 Środa11:00 | 16:20 | 18:30 | 21:00
06.11 Czwartek11:00 | 16:20 | 18:30 | 21:00

Dzwoneczek i tajemnica piratów
(Animacja, Fantasy)
24.10 Piątek11:30
25.10 Sobota11:30
26.10 Niedziela11:30
27.10 Poniedziałek11:30
28.10 Wtorek11:30
29.10 Środa11:30
30.10 Czwartek11:30
31.10 Piątek11:15
02.11 Niedziela11:15
03.11 Poniedziałek11:15
04.11 Wtorek11:15
05.11 Środa11:15
06.11 Czwartek11:15

Furia
(Dramat, Wojenny)
24.10 Piątek13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
25.10 Sobota13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
26.10 Niedziela13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
27.10 Poniedziałek13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
28.10 Wtorek13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
29.10 Środa13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
30.10 Czwartek13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
31.10 Piątek13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
01.11 Sobota16:15 | 19:00 | 21:45
02.11 Niedziela13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
03.11 Poniedziałek13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
04.11 Wtorek13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
05.11 Środa13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45
06.11 Czwartek13:30 | 16:15 | 19:00 | 21:45

Gang Wiewióra
(Animacja, Komedia, Przygodowy)
24.10 Piątek11:00
25.10 Sobota11:00
26.10 Niedziela11:00
27.10 Poniedziałek11:00
28.10 Wtorek11:00
29.10 Środa11:00
30.10 Czwartek11:00
31.10 Piątek11:45
02.11 Niedziela11:45
03.11 Poniedziałek11:45
04.11 Wtorek11:45
05.11 Środa11:45
06.11 Czwartek11:45

Gość
(Thriller)
31.10 Piątek20:00
01.11 Sobota20:00
02.11 Niedziela20:00
03.11 Poniedziałek20:00
04.11 Wtorek20:00
05.11 Środa20:00
06.11 Czwartek20:00

Hotel Transylwania
(Animacja, Familijny, Komedia)
31.10 Piątek18:00

Krocząc wśród cieni
(Dramat, Kryminał)
24.10 Piątek22:00
25.10 Sobota22:00
26.10 Niedziela22:00
27.10 Poniedziałek22:00
28.10 Wtorek22:00
29.10 Środa22:00
30.10 Czwartek22:00

Miasto 44
(Dramat, Wojenny)
24.10 Piątek11:20 | 16:40 | 19:20
25.10 Sobota11:20 | 16:40 | 19:20
26.10 Niedziela11:20 | 16:40 | 19:20
27.10 Poniedziałek11:20 | 16:40 | 19:20
28.10 Wtorek11:20 | 16:40 | 19:20
29.10 Środa11:20 | 16:40 | 19:20
30.10 Czwartek11:20 | 16:40 | 19:20
31.10 Piątek11:30 | 15:40 | 18:20
01.11 Sobota15:40 | 18:20
02.11 Niedziela11:30 | 15:40 | 18:20
03.11 Poniedziałek11:30 | 15:40 | 18:20
04.11 Wtorek11:30 | 15:40 | 18:20
05.11 Środa11:30 | 15:40 | 18:20
06.11 Czwartek11:30 | 15:40 | 18:20

Pinokio
(Animacja, Familijny)
24.10 Piątek12:30 | 14:45 | 17:00
25.10 Sobota10:15 | 12:30 | 14:45 | 17:00
26.10 Niedziela10:15 | 12:30 | 14:45 | 17:00
27.10 Poniedziałek12:30 | 14:45 | 17:00
28.10 Wtorek12:30 | 14:45 | 17:00
29.10 Środa12:30 | 14:45 | 17:00
30.10 Czwartek12:30 | 14:45 | 17:00
31.10 Piątek12:15 | 14:30 | 16:45
01.11 Sobota16:45
02.11 Niedziela10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45
03.11 Poniedziałek12:15 | 14:30 | 16:45
04.11 Wtorek12:15 | 14:30 | 16:45
05.11 Środa12:15 | 14:30 | 16:45
06.11 Czwartek12:15 | 14:30 | 16:45

Pszczółka Maja. Film
(Animacja)
24.10 Piątek12:15 | 14:30 | 16:30
25.10 Sobota10:15 | 12:15 | 14:30 | 16:30
26.10 Niedziela10:15 | 12:15 | 14:30 | 16:30
27.10 Poniedziałek12:15 | 14:30 | 16:30
28.10 Wtorek12:15 | 14:30 | 16:30
29.10 Środa12:15 | 14:30 | 16:30
30.10 Czwartek12:15 | 14:30 | 16:30
31.10 Piątek11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:15
01.11 Sobota15:00 | 17:15
02.11 Niedziela11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:15
03.11 Poniedziałek11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:15
04.11 Wtorek11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:15
05.11 Środa11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:15
06.11 Czwartek11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:15

Pudłaki  - dubbing, 2D
(Animacja)
24.10 Piątek11:00 | 15:20
25.10 Sobota11:00 | 15:20
26.10 Niedziela11:00 | 15:20
27.10 Poniedziałek11:00 | 15:20
28.10 Wtorek11:00 | 15:20
29.10 Środa11:00 | 15:20
30.10 Czwartek11:00 | 15:20
31.10 Piątek14:45
02.11 Niedziela10:30 | 14:45
03.11 Poniedziałek14:45
04.11 Wtorek14:45
05.11 Środa14:45
06.11 Czwartek14:45

Pudłaki  - dubbing, 3D
(Animacja)
24.10 Piątek13:10
25.10 Sobota13:10
26.10 Niedziela13:10
27.10 Poniedziałek13:10
28.10 Wtorek13:10
29.10 Środa13:10
30.10 Czwartek13:10
31.10 Piątek12:40
02.11 Niedziela12:40
03.11 Poniedziałek12:40
04.11 Wtorek12:40
05.11 Środa12:40
06.11 Czwartek12:40

[REC] 4: Apokalipsa
(Horror)
31.10 Piątek13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
01.11 Sobota16:00 | 18:10 | 20:20 | 22:30
02.11 Niedziela13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20
03.11 Poniedziałek13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20
04.11 Wtorek13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20
05.11 Środa13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20
06.11 Czwartek13:50 | 16:00 | 18:10 | 20:20

Rogi
(Horror)
31.10 Piątek13:00 | 17:00 | 19:30 | 22:00
01.11 Sobota17:00 | 19:30 | 22:00
02.11 Niedziela13:00 | 17:00 | 19:30 | 22:00
03.11 Poniedziałek13:00 | 17:00 | 19:30 | 22:00
04.11 Wtorek13:00 | 17:00 | 19:30 | 22:00
05.11 Środa13:00 | 17:00 | 19:30 | 22:00
06.11 Czwartek13:00 | 17:00 | 19:30 | 22:00

Sędzia
(Dramat)
24.10 Piątek13:00 | 22:00
25.10 Sobota13:00 | 22:00
26.10 Niedziela13:00 | 22:00
27.10 Poniedziałek13:00 | 22:00
28.10 Wtorek13:00 | 22:00
29.10 Środa13:00 | 22:00
30.10 Czwartek13:00 | 22:00

Służby specjalne
(Sensacyjny)
24.10 Piątek16:00 | 20:00 | 22:30
25.10 Sobota16:00 | 20:00 | 22:30
26.10 Niedziela16:00 | 20:00
27.10 Poniedziałek16:00 | 20:00
28.10 Wtorek16:00 | 20:00
29.10 Środa16:00 | 20:00
30.10 Czwartek16:00 | 20:00
31.10 Piątek20:40
01.11 Sobota17:30 | 20:40
02.11 Niedziela17:30 | 20:40
03.11 Poniedziałek17:30 | 20:40
04.11 Wtorek17:30 | 20:40
05.11 Środa17:30 | 20:40
06.11 Czwartek17:30 | 20:40

Wakacje Mikołajka
(Familijny, Komedia)
24.10 Piątek11:40 | 13:50
25.10 Sobota11:40
26.10 Niedziela11:40
27.10 Poniedziałek11:40 | 13:50
28.10 Wtorek11:40 | 13:50
29.10 Środa11:40 | 13:50
30.10 Czwartek11:40 | 13:50
31.10 Piątek11:15
02.11 Niedziela11:15
03.11 Poniedziałek11:15
04.11 Wtorek11:15
05.11 Środa11:15
06.11 Czwartek11:15

Zaginiona dziewczyna
(Dramat, Thriller)
24.10 Piątek18:30 | 21:30
25.10 Sobota18:30 | 21:30
26.10 Niedziela18:30 | 21:30
27.10 Poniedziałek18:30 | 21:30
28.10 Wtorek18:30 | 21:30
29.10 Środa18:30 | 21:30
30.10 Czwartek18:30 | 21:30
31.10 Piątek19:00
01.11 Sobota19:00
02.11 Niedziela19:00
03.11 Poniedziałek19:00
04.11 Wtorek19:00
05.11 Środa19:00
06.11 Czwartek19:00

Zbliżenia
(Dramat, Psychologiczny)
24.10 Piątek15:00 | 18:30 | 20:15
25.10 Sobota10:45 | 15:00 | 18:30 | 20:15
26.10 Niedziela10:45 | 15:00 | 18:30 | 20:15
27.10 Poniedziałek15:00 | 18:30 | 20:15
28.10 Wtorek15:00 | 18:30 | 20:15
29.10 Środa15:00 | 18:30 | 20:15
30.10 Czwartek15:00 | 18:30 | 20:15
31.10 Piątek14:15 | 22:00
01.11 Sobota22:00
02.11 Niedziela14:15 | 22:00
03.11 Poniedziałek14:15 | 22:00
04.11 Wtorek14:15 | 22:00
05.11 Środa14:15 | 22:00
06.11 Czwartek14:15 | 22:00

Najbliższe utrudnienia drogowe

Utrudnienie drogowe Grudziądz, Szkolna (Zakaz ruchu na drodze)
Utrudnienie drogowe Kaliskiego, przy rondzie Radiowa (Droga oddana do ruchu)

Cinema City Korona - inne punkty w pobliżu

Auto WELT Auto WELT, Brucknera 24/26 Wrocław Jak dojechać do Auto WELT Brucknera 24 26 Wrocław
Paradowski Artur - Mechanika Pojazdowa Paradowski Artur - Mechanika Pojazdowa, Olsztyńska 13 Wrocław Jak dojechać do Paradowski Artur - Mechanika Pojazdowa Olsztyńska 13 Wrocław
Frączak Sp. z o.o. Frączak Sp. z o.o., Olsztyńska 1 Wrocław Jak dojechać do Frączak Sp. z o.o. Olsztyńska 1 Wrocław