Cinema City Korona Wrocław - repertuar kina

Repertuar kina Cinema City Korona w Wrocławiu

Annie
(Dramat, Komedia, Musical)
16.01 Piątek12:30
17.01 Sobota10:10 | 12:30
18.01 Niedziela10:10 | 12:30
19.01 Poniedziałek10:10 | 12:30
20.01 Wtorek10:10 | 12:30
21.01 Środa10:10 | 12:30
22.01 Czwartek10:10 | 12:30
23.01 Piątek10:30
24.01 Sobota10:30
25.01 Niedziela10:30
26.01 Poniedziałek10:30
27.01 Wtorek10:30
28.01 Środa10:30
29.01 Czwartek10:30

Bezwstydny Mortdecai
(Komedia, Akcja)
23.01 Piątek11:00 | 14:40 | 19:00 | 21:20
24.01 Sobota11:00 | 14:40 | 19:00 | 21:20
25.01 Niedziela11:00 | 14:40 | 19:00 | 21:20
26.01 Poniedziałek11:00 | 14:40 | 19:00 | 21:20
27.01 Wtorek11:00 | 14:40 | 17:45 | 21:00
28.01 Środa11:00 | 14:40 | 19:00 | 21:20
29.01 Czwartek11:00 | 14:40 | 19:00 | 21:20

Bogowie
(Biograficzny, Dramat)
16.01 Piątek19:20
17.01 Sobota19:20
18.01 Niedziela19:20
19.01 Poniedziałek19:20
20.01 Wtorek19:20
21.01 Środa19:20
22.01 Czwartek19:20
23.01 Piątek21:00
24.01 Sobota21:00
25.01 Niedziela21:00
26.01 Poniedziałek21:00
27.01 Wtorek21:00
28.01 Środa21:00
29.01 Czwartek21:00

Carte Blanche
(Dramat obyczajowy)
23.01 Piątek11:30 | 15:45 | 18:00 | 20:15 | 22:30
24.01 Sobota11:30 | 15:45 | 18:00 | 20:15 | 22:30
25.01 Niedziela11:30 | 15:45 | 18:00 | 20:15
26.01 Poniedziałek11:30 | 15:45 | 18:00 | 20:15
27.01 Wtorek11:30 | 15:45 | 18:00 | 20:15
28.01 Środa11:30 | 15:45 | 18:00 | 20:15
29.01 Czwartek11:30 | 15:45 | 18:00 | 20:15

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii  - dubbing, 3D
(Animacja, Familijny, Przygodowy)
16.01 Piątek11:00 | 14:30 | 18:00
17.01 Sobota11:00 | 14:30 | 18:00
18.01 Niedziela11:00 | 14:30 | 18:00
19.01 Poniedziałek11:00 | 14:30 | 18:00
20.01 Wtorek11:00 | 14:30 | 18:00
21.01 Środa11:00 | 14:30 | 18:00
22.01 Czwartek11:00 | 14:30 | 18:00
23.01 Piątek10:00 | 13:30
24.01 Sobota10:00 | 13:30
25.01 Niedziela10:00 | 13:30
26.01 Poniedziałek10:00 | 13:30
27.01 Wtorek10:00 | 13:30
28.01 Środa10:00 | 13:30
29.01 Czwartek10:00 | 13:30

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii  - dubbing, 2D
(Animacja, Familijny, Przygodowy)
16.01 Piątek12:45 | 16:15
17.01 Sobota12:45 | 16:15
18.01 Niedziela12:45 | 16:15
19.01 Poniedziałek12:45 | 16:15
20.01 Wtorek12:45 | 16:15
21.01 Środa12:45 | 16:15
22.01 Czwartek12:45 | 16:15
23.01 Piątek11:45 | 15:15 | 17:00
24.01 Sobota11:45 | 15:15 | 17:00
25.01 Niedziela11:45 | 15:15 | 17:00
26.01 Poniedziałek11:45 | 15:15 | 17:00
27.01 Wtorek11:45 | 15:15 | 17:00
28.01 Środa11:45 | 15:15 | 17:00
29.01 Czwartek11:45 | 15:15 | 17:00

Exodus: Bogowie i królowie  - dubbing, 2D
(Dramat)
16.01 Piątek11:30
17.01 Sobota11:30
18.01 Niedziela11:30
19.01 Poniedziałek11:30
20.01 Wtorek11:30
21.01 Środa11:30
22.01 Czwartek11:30

Exodus: Bogowie i królowie  - dubbing, 3D
(Dramat)
16.01 Piątek14:30
17.01 Sobota14:30
18.01 Niedziela14:30
19.01 Poniedziałek14:30
20.01 Wtorek14:30
21.01 Środa14:30
22.01 Czwartek14:30
23.01 Piątek13:00
24.01 Sobota13:00
25.01 Niedziela13:00
26.01 Poniedziałek13:00
27.01 Wtorek13:00
28.01 Środa13:00
29.01 Czwartek13:00

Exodus: Bogowie i królowie  - napisy, 2D
(Dramat)
16.01 Piątek17:30 | 21:30
17.01 Sobota17:30 | 21:30
18.01 Niedziela17:30 | 21:30
19.01 Poniedziałek17:30 | 21:30
20.01 Wtorek17:30 | 21:30
21.01 Środa17:30 | 21:30
22.01 Czwartek17:30 | 21:30
23.01 Piątek18:00
24.01 Sobota18:00
25.01 Niedziela18:00
26.01 Poniedziałek18:00
27.01 Wtorek18:00
28.01 Środa18:00
29.01 Czwartek18:00

Exodus: Bogowie i królowie  - napisy, 3D
(Dramat)
16.01 Piątek20:30
17.01 Sobota20:30
18.01 Niedziela20:30
19.01 Poniedziałek20:30
20.01 Wtorek20:30
21.01 Środa20:30
22.01 Czwartek20:30

Gra tajemnic
(Biograficzny, Dramat)
16.01 Piątek15:45 | 18:15 | 20:45
17.01 Sobota15:45 | 18:15 | 20:45
18.01 Niedziela15:45 | 18:15 | 20:45
19.01 Poniedziałek15:45 | 18:15 | 20:45
20.01 Wtorek15:45 | 18:15 | 20:45
21.01 Środa15:45 | 18:15 | 20:45
22.01 Czwartek15:45 | 18:15 | 20:45
23.01 Piątek19:00 | 21:30
24.01 Sobota19:00 | 21:30
25.01 Niedziela19:00 | 21:30
26.01 Poniedziałek19:00 | 21:30
27.01 Wtorek19:00 | 21:30
28.01 Środa19:00 | 21:30
29.01 Czwartek19:00 | 21:30

Hiszpanka
(Historyczny, Kryminał, Akcja)
23.01 Piątek14:30 | 18:40 | 21:20
24.01 Sobota14:30 | 18:40 | 21:20
25.01 Niedziela14:30 | 18:40 | 21:20
26.01 Poniedziałek14:30 | 18:40 | 21:20
27.01 Wtorek14:30 | 18:40 | 21:20
28.01 Środa14:30 | 18:40 | 21:20
29.01 Czwartek14:30 | 18:40 | 21:20

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii  - dubbing, 2D
(Fantasy, Przygodowy)
16.01 Piątek12:30 | 15:30
17.01 Sobota12:30 | 15:30
18.01 Niedziela12:30 | 15:30
19.01 Poniedziałek12:30 | 15:30
20.01 Wtorek12:30 | 15:30
21.01 Środa12:30 | 15:30
22.01 Czwartek12:30 | 15:30
23.01 Piątek14:30
24.01 Sobota14:30
25.01 Niedziela14:30
26.01 Poniedziałek14:30
27.01 Wtorek14:30
28.01 Środa14:30
29.01 Czwartek14:30

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii  - dubbing, 3D
(Fantasy, Przygodowy)
16.01 Piątek14:00 | 17:00
17.01 Sobota14:00 | 17:00
18.01 Niedziela14:00 | 17:00
19.01 Poniedziałek14:00 | 17:00
20.01 Wtorek14:00 | 17:00
21.01 Środa14:00 | 17:00
22.01 Czwartek14:00 | 17:00
23.01 Piątek11:30 | 17:30
24.01 Sobota11:30 | 17:30
25.01 Niedziela11:30 | 17:30
26.01 Poniedziałek11:30 | 17:30
27.01 Wtorek11:30
28.01 Środa11:30 | 17:30
29.01 Czwartek11:30 | 17:30

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii  - napisy, 2D
(Fantasy, Przygodowy)
16.01 Piątek18:30
17.01 Sobota18:30
18.01 Niedziela18:30
19.01 Poniedziałek18:30
20.01 Wtorek18:30
21.01 Środa18:30
22.01 Czwartek18:30

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii  - napisy, 3D
(Fantasy, Przygodowy)
16.01 Piątek20:00
17.01 Sobota20:00
18.01 Niedziela20:00
19.01 Poniedziałek20:00
20.01 Wtorek20:00
21.01 Środa20:00
22.01 Czwartek20:00
23.01 Piątek20:30
24.01 Sobota20:30
25.01 Niedziela20:30
26.01 Poniedziałek20:30
27.01 Wtorek20:00
28.01 Środa20:30
29.01 Czwartek20:30

Królowa Śniegu 2
(Animacja, Familijny)
16.01 Piątek12:10
17.01 Sobota10:20 | 12:10
18.01 Niedziela10:20 | 12:10
19.01 Poniedziałek10:20 | 12:10
20.01 Wtorek10:20 | 12:10
21.01 Środa10:20 | 12:10
22.01 Czwartek10:20 | 12:10

Niezłomny
(Biograficzny, Dramat, Wojenny)
16.01 Piątek20:20
17.01 Sobota20:20
18.01 Niedziela20:20
19.01 Poniedziałek20:20
20.01 Wtorek20:20
21.01 Środa20:20
22.01 Czwartek20:20

Noc w muzeum: Tajemnica grobowca
(Familijny, Fantasy, Komedia)
16.01 Piątek11:10 | 15:00 | 17:10
17.01 Sobota11:10 | 15:00 | 17:10
18.01 Niedziela11:10 | 15:00 | 17:10
19.01 Poniedziałek11:10 | 15:00 | 17:10
20.01 Wtorek11:10 | 15:00 | 17:10
21.01 Środa11:10 | 15:00 | 17:10
22.01 Czwartek11:10 | 15:00 | 17:10
23.01 Piątek10:20 | 12:30 | 16:50
24.01 Sobota10:20 | 12:30 | 16:50
25.01 Niedziela10:20 | 12:30 | 16:50
26.01 Poniedziałek10:20 | 12:30 | 16:50
27.01 Wtorek10:20 | 12:30 | 16:50
28.01 Środa10:20 | 12:30 | 16:50
29.01 Czwartek10:20 | 12:30 | 16:50

Paddington
(Familijny, Komedia, Przygodowy)
16.01 Piątek11:40 | 13:50 | 16:00 | 18:10
17.01 Sobota11:40 | 13:50 | 16:00 | 18:10
18.01 Niedziela11:40 | 13:50 | 16:00 | 18:10
19.01 Poniedziałek11:40 | 13:50 | 16:00 | 18:10
20.01 Wtorek11:40 | 13:50 | 16:00 | 18:10
21.01 Środa11:40 | 13:50 | 16:00 | 18:10
22.01 Czwartek11:40 | 13:50 | 16:00 | 18:10
23.01 Piątek10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30
24.01 Sobota10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30
25.01 Niedziela10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30
26.01 Poniedziałek10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30
27.01 Wtorek10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30
28.01 Środa10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30
29.01 Czwartek10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30

Pani z przedszkola
(Komedia)
16.01 Piątek19:50 | 22:00
17.01 Sobota19:50 | 22:00
18.01 Niedziela19:50 | 22:00
19.01 Poniedziałek19:50 | 22:00
20.01 Wtorek19:50 | 22:00
21.01 Środa19:50 | 22:00
22.01 Czwartek19:50 | 22:00

Pingwiny z Madagaskaru  - dubbing, 2D
(Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy)
23.01 Piątek13:45
24.01 Sobota13:45
25.01 Niedziela13:45
26.01 Poniedziałek13:45
27.01 Wtorek13:45
28.01 Środa13:45
29.01 Czwartek13:45

Pingwiny z Madagaskaru  - dubbing, 3D
(Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy)
23.01 Piątek16:00
24.01 Sobota16:00
25.01 Niedziela16:00
26.01 Poniedziałek16:00
27.01 Wtorek16:00
28.01 Środa16:00
29.01 Czwartek16:00

Siódmy syn  - napisy, 2D
(Familijny, Fantasy, Przygodowy)
23.01 Piątek14:00 | 18:30
24.01 Sobota14:00 | 18:30
25.01 Niedziela14:00 | 18:30
26.01 Poniedziałek14:00 | 18:30
27.01 Wtorek14:00 | 18:30
28.01 Środa14:00 | 18:30
29.01 Czwartek14:00 | 18:30

Siódmy syn  - napisy, 3D
(Familijny, Fantasy, Przygodowy)
23.01 Piątek16:15 | 20:45
24.01 Sobota16:15 | 20:45
25.01 Niedziela16:15 | 20:45
26.01 Poniedziałek16:15 | 20:45
27.01 Wtorek16:15 | 20:45
28.01 Środa16:15 | 20:45
29.01 Czwartek16:15 | 20:45

Uprowadzona 3
(Sensacyjny)
16.01 Piątek12:00 | 14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
17.01 Sobota12:00 | 14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
18.01 Niedziela12:00 | 14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
19.01 Poniedziałek12:00 | 14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
20.01 Wtorek12:00 | 14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
21.01 Środa12:00 | 14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
22.01 Czwartek12:00 | 14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
23.01 Piątek12:00 | 17:10 | 19:30 | 21:50
24.01 Sobota12:00 | 17:10 | 19:30 | 21:50
25.01 Niedziela12:00 | 17:10 | 19:30 | 21:50
26.01 Poniedziałek12:00 | 17:10 | 19:30 | 21:50
27.01 Wtorek12:00 | 17:10 | 19:30 | 21:50
28.01 Środa12:00 | 17:10 | 19:30 | 21:50
29.01 Czwartek12:00 | 17:10 | 19:30 | 21:50

Wielka Szóstka
(Animacja, Komedia, Akcja, Sci-Fi)
16.01 Piątek13:20
17.01 Sobota10:10 | 13:20
18.01 Niedziela10:10 | 13:20
19.01 Poniedziałek10:10 | 13:20
20.01 Wtorek10:10 | 13:20
21.01 Środa10:10 | 13:20
22.01 Czwartek10:10 | 13:20
23.01 Piątek11:30
24.01 Sobota11:30
25.01 Niedziela11:30
26.01 Poniedziałek11:30
27.01 Wtorek11:30
28.01 Środa11:30
29.01 Czwartek11:30

Wielkie oczy
(Biograficzny, Dramat)
16.01 Piątek22:00
17.01 Sobota22:00
18.01 Niedziela22:00
19.01 Poniedziałek22:00
20.01 Wtorek22:00
21.01 Środa22:00
22.01 Czwartek22:00

Wkręceni 2
(Komedia)
16.01 Piątek11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40
17.01 Sobota10:00 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40
18.01 Niedziela10:00 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40
19.01 Poniedziałek10:00 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40
20.01 Wtorek10:00 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40
21.01 Środa10:00 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40
22.01 Czwartek10:00 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40
23.01 Piątek13:20 | 15:30 | 17:40 | 19:50 | 22:00
24.01 Sobota13:20 | 15:30 | 17:40 | 19:50 | 22:00
25.01 Niedziela13:20 | 15:30 | 17:40 | 19:50 | 22:00
26.01 Poniedziałek13:20 | 15:30 | 17:40 | 19:50 | 22:00
27.01 Wtorek13:20 | 15:30 | 17:40 | 19:50 | 22:00
28.01 Środa13:20 | 15:30 | 17:40 | 19:50 | 22:00
29.01 Czwartek13:20 | 15:30 | 17:40 | 19:50 | 22:00

Najbliższe utrudnienia drogowe

Utrudnienie drogowe Grudziądz, Szkolna (Zakaz ruchu na drodze)

Cinema City Korona - inne punkty w pobliżu

Nadziemny na mapie Targeo Nadziemny, Wrocław
ROD im. Marii Konopnickiej ROD im. Marii Konopnickiej, Wrocław
Sportsdirect.com Sportsdirect.com, Bolesława Krzywoustego 110 Wrocław

Kino Cinema City Korona - informacje

Adres: Wrocław, Krzywoustego 126c Jak dojechać do Cinema City Korona
Telefon: 71 3236000