Cinema City Manufaktura Łódź - repertuar kina

Repertuar kina Cinema City Manufaktura w Łodzi

Apartament
(Dokumentalny)
15.05 Piątek10:00 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
16.05 Sobota10:00 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
17.05 Niedziela10:00 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
18.05 Poniedziałek10:00 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
19.05 Wtorek10:00 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
20.05 Środa10:00 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30
21.05 Czwartek10:00 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30

Avengers: Czas Ultrona  - dubbing, 3D
(Akcja, Sci-Fi)
15.05 Piątek11:00 | 17:00
16.05 Sobota11:00 | 17:00
17.05 Niedziela11:00 | 17:00
18.05 Poniedziałek11:00 | 17:00
19.05 Wtorek11:00 | 17:00
20.05 Środa11:00 | 17:00
21.05 Czwartek11:00 | 17:00

Avengers: Czas Ultrona  - dubbing, 2D
(Akcja, Sci-Fi)
15.05 Piątek12:00 | 15:00
16.05 Sobota12:00 | 15:00
17.05 Niedziela12:00 | 15:00
18.05 Poniedziałek12:00 | 15:00
19.05 Wtorek12:00 | 15:00
20.05 Środa12:00 | 15:00
21.05 Czwartek12:00 | 15:00

Avengers: Czas Ultrona  - napisy, 2D
(Akcja, Sci-Fi)
15.05 Piątek14:00 | 18:00 | 21:00
16.05 Sobota14:00 | 18:00 | 21:00
17.05 Niedziela14:00 | 18:00 | 21:00
18.05 Poniedziałek14:00 | 18:00 | 21:00
19.05 Wtorek14:00 | 18:00 | 21:00
20.05 Środa14:00 | 18:00 | 21:00
21.05 Czwartek14:00 | 18:00 | 21:00

Avengers: Czas Ultrona  - napisy, 3D
(Akcja, Sci-Fi)
15.05 Piątek20:00
16.05 Sobota20:00
17.05 Niedziela20:00
18.05 Poniedziałek20:00
19.05 Wtorek20:00
20.05 Środa20:00
21.05 Czwartek20:00

Baranek Shaun
(Animowany)
15.05 Piątek11:30
16.05 Sobota11:30
17.05 Niedziela11:30
18.05 Poniedziałek11:30
19.05 Wtorek11:30
20.05 Środa11:30
21.05 Czwartek11:30

Barbie: Super księżniczki
(Animowany)
15.05 Piątek10:20
16.05 Sobota10:20
17.05 Niedziela10:20
18.05 Poniedziałek10:20
19.05 Wtorek10:20
20.05 Środa10:20
21.05 Czwartek10:20

Chłopak z sąsiedztwa
(Thriller)
15.05 Piątek15:00
16.05 Sobota15:00
17.05 Niedziela15:00
18.05 Poniedziałek15:00
19.05 Wtorek15:00
20.05 Środa15:00
21.05 Czwartek15:00

Disco Polo
(Komedia, Muzyczny)
15.05 Piątek19:40
16.05 Sobota19:40
17.05 Niedziela19:40
18.05 Poniedziałek20:10
19.05 Wtorek20:10
20.05 Środa20:10
21.05 Czwartek20:10

Dom  - dubbing, 2D
(Animowany, Sci-Fi, Przygodowy)
15.05 Piątek11:00 | 15:20 | 17:30
16.05 Sobota11:00 | 15:20 | 17:30
17.05 Niedziela11:00 | 15:20 | 17:30
18.05 Poniedziałek11:00 | 15:20 | 17:30
19.05 Wtorek11:00 | 15:20 | 17:30
20.05 Środa11:00 | 15:20 | 17:30
21.05 Czwartek11:00 | 15:20 | 17:30

Dom  - dubbing, 3D
(Animowany, Sci-Fi, Przygodowy)
15.05 Piątek13:10
16.05 Sobota13:10
17.05 Niedziela13:10
18.05 Poniedziałek13:10
19.05 Wtorek13:10
20.05 Środa13:10
21.05 Czwartek13:10

Drugi Hotel Marigold
(Dramat, Komedia)
15.05 Piątek18:30 | 21:10
16.05 Sobota18:30 | 21:10
17.05 Niedziela18:30 | 21:10
18.05 Poniedziałek18:30 | 21:10
19.05 Wtorek18:30 | 21:10
20.05 Środa18:30 | 21:10
21.05 Czwartek18:30 | 21:10

Ex Machina
(Thriller, Sci-Fi)
15.05 Piątek13:20 | 18:50 | 21:10
16.05 Sobota13:20 | 18:50 | 21:10
17.05 Niedziela13:20 | 18:50 | 21:10
18.05 Poniedziałek13:20 | 18:50 | 21:10
19.05 Wtorek13:20 | 18:50 | 21:10
20.05 Środa13:20 | 18:50 | 21:10
21.05 Czwartek13:20 | 18:50 | 21:10

Fru!
(Animacja, Komedia, Przygodowy)
15.05 Piątek10:50 | 12:50
16.05 Sobota10:50 | 12:50
17.05 Niedziela10:50 | 12:50
18.05 Poniedziałek10:50 | 12:50
19.05 Wtorek10:50 | 12:50
20.05 Środa10:50 | 12:50
21.05 Czwartek10:50 | 12:50

Gorący pościg
(Komedia, Akcja)
15.05 Piątek10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
16.05 Sobota10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
17.05 Niedziela10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
18.05 Poniedziałek10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
19.05 Wtorek10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
20.05 Środa10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30
21.05 Czwartek10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | 22:30

Kopciuszek
(Familijny, Fantasy, Romans)
15.05 Piątek11:20 | 13:50
16.05 Sobota11:20 | 13:50
17.05 Niedziela11:20 | 13:50
18.05 Poniedziałek11:20 | 13:50
19.05 Wtorek11:20 | 13:50
20.05 Środa11:20 | 13:50
21.05 Czwartek11:20 | 13:50

Nocny pościg
(Dramat, Kryminał)
15.05 Piątek15:40 | 18:10 | 20:40
16.05 Sobota15:40 | 18:10 | 20:40
17.05 Niedziela15:40 | 18:10 | 20:40
18.05 Poniedziałek15:40 | 18:10 | 20:40
19.05 Wtorek15:40 | 18:10 | 20:40
20.05 Środa15:40 | 18:10 | 20:40
21.05 Czwartek15:40 | 18:10 | 20:40

Oculus
(Horror)
15.05 Piątek22:30
16.05 Sobota22:30
17.05 Niedziela22:30
18.05 Poniedziałek22:30
19.05 Wtorek22:30
20.05 Środa22:30
21.05 Czwartek22:30

Pingwiny z Madagaskaru
(Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy)
15.05 Piątek14:20
16.05 Sobota14:20
17.05 Niedziela14:20
18.05 Poniedziałek14:20
19.05 Wtorek14:20
20.05 Środa14:20
21.05 Czwartek14:20

Piramida
(Horror)
15.05 Piątek22:00
16.05 Sobota22:00
17.05 Niedziela22:00
18.05 Poniedziałek19:50 | 22:00
19.05 Wtorek19:50 | 22:00
20.05 Środa19:50 | 22:00
21.05 Czwartek19:50 | 22:00

Pitch Perfect 2
(Komedia, Muzyczny)
15.05 Piątek11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30
16.05 Sobota11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30
17.05 Niedziela11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30
18.05 Poniedziałek11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30
19.05 Wtorek11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30
20.05 Środa11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30
21.05 Czwartek11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30

Poskromić playboya
(Komedia)
15.05 Piątek22:10
16.05 Sobota22:10
17.05 Niedziela22:10
18.05 Poniedziałek22:10
19.05 Wtorek22:10
20.05 Środa22:10
21.05 Czwartek22:10

Rozumiemy się bez słów
(Komedia)
15.05 Piątek20:10
16.05 Sobota20:10
17.05 Niedziela20:10

Saga Wikingów
(Przygodowy)
15.05 Piątek16:20
16.05 Sobota16:20
17.05 Niedziela16:20
18.05 Poniedziałek16:20
19.05 Wtorek16:20
20.05 Środa16:20
21.05 Czwartek16:20

Sekrety morza
(Animacja, Familijny, Fantasy)
15.05 Piątek10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40
16.05 Sobota10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40
17.05 Niedziela10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40
18.05 Poniedziałek10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40
19.05 Wtorek10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40
20.05 Środa10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40
21.05 Czwartek10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40

Seria Niezgodna: Zbuntowana
(Akcja, Romans, Sci-Fi)
15.05 Piątek17:10
16.05 Sobota17:10
17.05 Niedziela17:10
18.05 Poniedziałek17:10
19.05 Wtorek17:10
20.05 Środa17:10
21.05 Czwartek17:10

Spongebob: na suchym lądzie
(Animacja, Komedia, Przygodowy)
15.05 Piątek10:00 | 12:10
16.05 Sobota10:00 | 12:10
17.05 Niedziela10:00 | 12:10
18.05 Poniedziałek10:00 | 12:10
19.05 Wtorek10:00 | 12:10
20.05 Środa10:00 | 12:10
21.05 Czwartek10:00 | 12:10

System (Child 44)
(Dramat, Thriller)
15.05 Piątek16:20 | 19:10 | 22:00
16.05 Sobota16:20 | 19:10 | 22:00
17.05 Niedziela16:20 | 19:10 | 22:00
18.05 Poniedziałek16:20 | 19:10 | 22:00
19.05 Wtorek16:20 | 19:10 | 22:00
20.05 Środa16:20 | 19:10 | 22:00
21.05 Czwartek16:20 | 19:10 | 22:00

Szybcy i wściekli 7
(Akcja)
15.05 Piątek12:00 | 14:50 | 17:40 | 20:30 | 21:30
16.05 Sobota12:00 | 14:50 | 17:40 | 20:30 | 21:30
17.05 Niedziela12:00 | 14:50 | 17:40 | 20:30 | 21:30
18.05 Poniedziałek12:00 | 14:50 | 17:40 | 20:30 | 21:30
19.05 Wtorek12:00 | 14:50 | 17:40 | 20:30 | 21:30
20.05 Środa12:00 | 14:50 | 17:40 | 20:30 | 21:30
21.05 Czwartek12:00 | 14:50 | 17:40 | 20:30 | 21:30

Ups! Arka Odpłynęła…  - dubbing, 2D
(Animowany, Przygodowy)
15.05 Piątek10:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00
16.05 Sobota10:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00
17.05 Niedziela10:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00
18.05 Poniedziałek10:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00
19.05 Wtorek10:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00
20.05 Środa10:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00
21.05 Czwartek10:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00

Ups! Arka Odpłynęła…  - dubbing, 3D
(Animowany, Przygodowy)
15.05 Piątek12:00
16.05 Sobota12:00
17.05 Niedziela12:00
18.05 Poniedziałek12:00
19.05 Wtorek12:00
20.05 Środa12:00
21.05 Czwartek12:00

Wiek Adaline
(Melodramat)
15.05 Piątek10:40 | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | 22:20
16.05 Sobota10:40 | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | 22:20
17.05 Niedziela10:40 | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | 22:20
18.05 Poniedziałek10:40 | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | 22:20
19.05 Wtorek10:40 | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | 22:20
20.05 Środa10:40 | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | 22:20
21.05 Czwartek10:40 | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | 22:20

Zabójcy bażantów
(Kryminał, Thriller)
15.05 Piątek19:40
16.05 Sobota19:40
17.05 Niedziela19:40
18.05 Poniedziałek19:40
19.05 Wtorek19:40
20.05 Środa19:40
21.05 Czwartek19:40

Najbliższe utrudnienia drogowe

Utrudnienie drogowe Grudziądz, Szkolna (Zakaz ruchu na drodze)

Cinema City Manufaktura - inne punkty w pobliżu

Przypałacowy  z 1883 roku Przypałacowy z 1883 roku, Łódź
ogrodzenie z  1904 roku ogrodzenie z 1904 roku, Łódź
Dama Pik Dama Pik, Nowomiejska 11 Łódź

Kino Cinema City Manufaktura - informacje

Adres: Łódź, Drewnowska 58 Jak dojechać do Cinema City Manufaktura
Telefon: 42 6646464