Kino Multikino Arkady Wrocławskie Wrocław - repertuar

Wrocław, Powstańców Śl. 2-4

Telefon: 71 7583210

Kino Multikino Arkady Wrocławskie - informacje

Adres: Wrocław, Powstańców Śl. 2-4 Jak dojechać do Multikino Arkady Wrocławskie
Telefon: 71 7583210

Repertuar kina Multikino Arkady Wrocławskie w Wrocławiu

Annabelle
(Horror)
24.10 Piątek21:40
25.10 Sobota21:40
26.10 Niedziela21:40
27.10 Poniedziałek21:40
29.10 Środa21:40
30.10 Czwartek21:40
31.10 Piątek13:00 | 21:10 | 23:30
02.11 Niedziela13:00
03.11 Poniedziałek12:50
04.11 Wtorek12:50
05.11 Środa12:50
06.11 Czwartek12:50

Bogowie
(Biograficzny, Dramat)
24.10 Piątek10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
25.10 Sobota10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
26.10 Niedziela10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
27.10 Poniedziałek10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
28.10 Wtorek10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
29.10 Środa10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
30.10 Czwartek10:10 | 12:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
31.10 Piątek10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:00
01.11 Sobota15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
02.11 Niedziela10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
03.11 Poniedziałek10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
04.11 Wtorek10:40 | 13:40 | 16:30 | 17:50 | 20:00
05.11 Środa10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15
06.11 Czwartek10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:15

Depeche Mode: Live in Berlin
(Dokumentalny, Muzyczny)
04.11 Wtorek20:00

Diabelska plansza Ouija
(Horror)
24.10 Piątek15:00 | 17:10 | 19:20 | 21:30
25.10 Sobota15:00 | 17:10 | 19:20 | 21:30
26.10 Niedziela15:00 | 17:10 | 19:20 | 21:30
27.10 Poniedziałek15:00 | 17:10 | 19:20 | 21:30
28.10 Wtorek15:00 | 17:10 | 19:20 | 21:30
29.10 Środa15:00 | 17:10 | 19:20 | 21:30
30.10 Czwartek15:00 | 17:10 | 19:20 | 21:30
31.10 Piątek14:10 | 19:00 | 21:10 | 23:20
01.11 Sobota14:10 | 19:00 | 21:10
02.11 Niedziela14:10 | 19:00 | 21:10
03.11 Poniedziałek14:10 | 19:00 | 21:10
04.11 Wtorek14:10 | 19:00 | 21:10
05.11 Środa14:10 | 19:00 | 21:10
06.11 Czwartek14:10 | 19:00 | 21:10

Dla ciebie wszystko
(Melodramat)
24.10 Piątek10:20 | 13:20 | 16:10
25.10 Sobota10:20 | 13:20 | 16:30
26.10 Niedziela10:20 | 13:20 | 16:30
27.10 Poniedziałek09:30 | 13:20 | 16:30
28.10 Wtorek10:20 | 13:20 | 16:10
29.10 Środa11:40 | 13:20 | 16:10
30.10 Czwartek10:20 | 13:20 | 16:10
31.10 Piątek15:20
01.11 Sobota15:10
03.11 Poniedziałek15:10
04.11 Wtorek15:10
05.11 Środa15:10
06.11 Czwartek15:10

Dracula Historia Nieznana
(Fantasy, Horror)
24.10 Piątek12:30 | 14:45 | 17:00 | 19:15 | 21:30
25.10 Sobota12:30 | 14:45 | 17:00 | 19:15 | 21:30
26.10 Niedziela12:30 | 14:45 | 17:00 | 19:15 | 21:30
27.10 Poniedziałek12:30 | 14:45 | 17:00 | 19:15 | 21:30
28.10 Wtorek12:30 | 14:45 | 17:00 | 19:15 | 21:30
29.10 Środa12:30 | 14:45 | 17:00 | 19:15 | 21:30
30.10 Czwartek13:00 | 14:45 | 17:00 | 19:15 | 21:30
31.10 Piątek14:00 | 16:20 | 18:45 | 22:45
01.11 Sobota14:00 | 16:20 | 18:45 | 21:00
02.11 Niedziela14:00 | 16:20 | 18:45 | 21:00
03.11 Poniedziałek14:00 | 16:20 | 18:45 | 21:00
04.11 Wtorek14:00 | 16:20 | 18:45 | 21:00
05.11 Środa14:00 | 16:20 | 18:45 | 21:00
06.11 Czwartek14:00 | 16:20 | 18:45 | 21:00

Dzwoneczek i tajemnica piratów
(Animacja, Fantasy)
24.10 Piątek13:00
25.10 Sobota10:40
26.10 Niedziela13:00
27.10 Poniedziałek10:40
28.10 Wtorek13:00
30.10 Czwartek10:00
31.10 Piątek10:15 | 11:00 | 12:15
02.11 Niedziela10:15 | 11:00 | 12:15
03.11 Poniedziałek10:15 | 10:50 | 12:15
04.11 Wtorek10:15 | 10:50 | 12:15
05.11 Środa10:00 | 10:50
06.11 Czwartek10:15 | 10:50 | 12:15

Furia
(Dramat, Wojenny)
24.10 Piątek11:15 | 14:15 | 17:15 | 20:15
25.10 Sobota11:15 | 14:15 | 17:15 | 20:15
26.10 Niedziela11:15 | 14:15 | 17:15 | 20:15
27.10 Poniedziałek11:15 | 14:15 | 17:15 | 20:15
28.10 Wtorek11:15 | 14:15 | 17:15 | 20:15
29.10 Środa11:15 | 14:15 | 17:15 | 20:15
30.10 Czwartek15:20 | 18:15 | 21:10
31.10 Piątek13:30 | 16:30 | 18:10 | 19:50
01.11 Sobota14:00 | 17:00 | 20:00
02.11 Niedziela11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00
03.11 Poniedziałek11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00
04.11 Wtorek11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00
05.11 Środa11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00
06.11 Czwartek11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00

Hotel Transylwania
(Animacja, Familijny, Komedia)
02.11 Niedziela14:00

Jeziorak
(Fabularny)
24.10 Piątek13:00
25.10 Sobota13:00
26.10 Niedziela13:00
27.10 Poniedziałek13:00
28.10 Wtorek13:00
29.10 Środa13:50
30.10 Czwartek13:00
31.10 Piątek11:40
02.11 Niedziela11:40
03.11 Poniedziałek11:40
04.11 Wtorek11:40
05.11 Środa12:00
06.11 Czwartek11:40

Miasto 44
(Dramat, Wojenny)
24.10 Piątek10:00 | 16:00 | 18:50
25.10 Sobota10:30 | 16:00 | 18:50
26.10 Niedziela10:30 | 16:00 | 18:50
27.10 Poniedziałek09:00 | 10:00 | 16:00 | 18:50
28.10 Wtorek10:30 | 16:00 | 21:20
29.10 Środa10:00 | 12:00 | 16:00 | 18:50
30.10 Czwartek10:00 | 12:00 | 16:00 | 18:50
31.10 Piątek10:10 | 17:00 | 19:00
01.11 Sobota17:00 | 18:30
02.11 Niedziela17:00 | 18:30
03.11 Poniedziałek11:00 | 17:00 | 18:30
04.11 Wtorek11:00 | 17:00 | 18:30
05.11 Środa13:50 | 17:00 | 18:30
06.11 Czwartek11:00 | 17:00 | 18:30

Pinokio
(Animacja, Familijny)
24.10 Piątek10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30
25.10 Sobota10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30
26.10 Niedziela10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30
27.10 Poniedziałek09:30 | 10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30
28.10 Wtorek10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30
29.10 Środa10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30
30.10 Czwartek10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30
31.10 Piątek10:45 | 13:20 | 16:30
01.11 Sobota14:30 | 16:30
02.11 Niedziela10:20 | 12:50 | 16:30
03.11 Poniedziałek10:20 | 12:50 | 16:30
04.11 Wtorek10:20 | 12:50 | 16:30
05.11 Środa10:20 | 12:50 | 16:30
06.11 Czwartek10:20 | 12:50 | 16:30

Pszczółka Maja. Film
(Animacja)
24.10 Piątek10:50
25.10 Sobota10:00 | 12:10
26.10 Niedziela10:00 | 12:10
27.10 Poniedziałek12:20
28.10 Wtorek10:00 | 12:10
29.10 Środa09:50
30.10 Czwartek10:00 | 12:10
31.10 Piątek10:00 | 12:10
02.11 Niedziela10:00 | 12:10
03.11 Poniedziałek10:00 | 12:10
04.11 Wtorek10:00 | 12:10
05.11 Środa10:00 | 12:10
06.11 Czwartek10:00 | 12:10

Pudłaki
(Animacja)
24.10 Piątek10:15 | 11:30 | 13:50
25.10 Sobota09:30 | 14:10
26.10 Niedziela10:00 | 14:10
27.10 Poniedziałek11:50 | 14:10
28.10 Wtorek10:15 | 11:30 | 13:50
29.10 Środa11:30
30.10 Czwartek11:30 | 13:50
31.10 Piątek10:30 | 12:45 | 15:00
01.11 Sobota15:15
02.11 Niedziela10:40 | 13:00 | 15:15
03.11 Poniedziałek10:40 | 13:00 | 15:15
04.11 Wtorek10:30 | 12:45 | 15:00
05.11 Środa10:40 | 13:00 | 15:15
06.11 Czwartek10:40 | 13:00 | 15:15

[REC] 4: Apokalipsa
(Horror)
31.10 Piątek14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
01.11 Sobota14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
02.11 Niedziela14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
03.11 Poniedziałek14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
04.11 Wtorek14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
05.11 Środa14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20
06.11 Czwartek14:20 | 16:40 | 19:00 | 21:20

Sędzia
(Dramat)
24.10 Piątek10:15 | 13:20 | 16:30 | 19:40
25.10 Sobota10:15 | 13:20 | 16:30 | 19:40
26.10 Niedziela10:15 | 13:20 | 16:30 | 19:40
27.10 Poniedziałek10:15 | 13:20 | 16:30 | 19:40
28.10 Wtorek10:15 | 13:20 | 16:30 | 19:40
29.10 Środa10:15 | 13:20 | 16:30 | 19:40
30.10 Czwartek10:15 | 13:20 | 16:30 | 19:40
31.10 Piątek15:50
01.11 Sobota15:20 | 21:15
02.11 Niedziela15:20 | 21:15
03.11 Poniedziałek15:20 | 21:15
04.11 Wtorek15:20 | 21:15
05.11 Środa15:20 | 21:15
06.11 Czwartek15:20 | 21:15

Służby specjalne
(Sensacyjny)
24.10 Piątek18:50 | 21:30
25.10 Sobota19:10 | 21:45
26.10 Niedziela19:10 | 21:45
27.10 Poniedziałek19:10 | 21:45
28.10 Wtorek18:50 | 21:30
29.10 Środa18:50 | 21:30
30.10 Czwartek18:50 | 21:30
31.10 Piątek17:15 | 22:45
01.11 Sobota17:30 | 20:10
02.11 Niedziela17:30 | 20:10
03.11 Poniedziałek17:30 | 20:10
04.11 Wtorek17:20
05.11 Środa17:30 | 20:10
06.11 Czwartek17:30 | 20:10

Udając gliniarzy
(Komedia, Akcja)
24.10 Piątek14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40
25.10 Sobota14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40
26.10 Niedziela14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40
27.10 Poniedziałek14:30 | 16:50 | 19:15 | 21:40
28.10 Wtorek14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40
29.10 Środa14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40
30.10 Czwartek14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40
31.10 Piątek13:00 | 15:45 | 19:30 | 21:10
01.11 Sobota14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30
02.11 Niedziela15:20 | 16:30 | 19:00 | 21:30
03.11 Poniedziałek14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30
04.11 Wtorek14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30
05.11 Środa11:20 | 16:40 | 19:00 | 21:30
06.11 Czwartek14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30

Wakacje Mikołajka
(Familijny, Komedia)
25.10 Sobota12:40
26.10 Niedziela10:40
27.10 Poniedziałek12:40
28.10 Wtorek10:00
31.10 Piątek11:50
02.11 Niedziela11:50
03.11 Poniedziałek11:50
05.11 Środa11:50
06.11 Czwartek11:50

Więzień labiryntu
(Thriller, Akcja, Sci-Fi)
24.10 Piątek11:00 | 15:15
25.10 Sobota15:15
26.10 Niedziela15:15
27.10 Poniedziałek15:15
28.10 Wtorek15:15
29.10 Środa15:15
30.10 Czwartek15:15
31.10 Piątek14:20
02.11 Niedziela14:20
03.11 Poniedziałek14:20
04.11 Wtorek11:00 | 14:20
05.11 Środa14:20
06.11 Czwartek14:20

Zaginiona dziewczyna
(Dramat, Thriller)
24.10 Piątek17:50 | 21:00
25.10 Sobota17:50 | 21:00
26.10 Niedziela17:50 | 21:00
27.10 Poniedziałek17:50 | 21:00
28.10 Wtorek17:50 | 21:00
29.10 Środa17:50 | 21:00
30.10 Czwartek17:50 | 21:00
31.10 Piątek18:00
01.11 Sobota17:50 | 21:00
02.11 Niedziela17:50 | 21:00
03.11 Poniedziałek17:50 | 21:00
04.11 Wtorek21:00
05.11 Środa17:50 | 21:00
06.11 Czwartek17:50 | 21:00

Najbliższe utrudnienia drogowe

Utrudnienie drogowe Grudziądz, Szkolna (Zakaz ruchu na drodze)
Utrudnienie drogowe Kaliskiego, przy rondzie Radiowa (Droga oddana do ruchu)

Multikino Arkady Wrocławskie - inne punkty w pobliżu

PKO BP PKO BP, Wrocław Jak dojechać do PKO BP Wrocław
Wrocław Główny Wrocław Główny, Piłsudskiego Józefa, marsz. 105 Wrocław Jak dojechać do Wrocław Główny Piłsudskiego Józefa  marsz. 105 Wrocław
PKO BP PKO BP, Solny pl. 17 Wrocław Jak dojechać do PKO BP Solny pl. 17 Wrocław