Kino Multikino Łódź - repertuar

Łódź, Al. Piłsudskiego 5

Telefon: 42 2327210

Kino Multikino - informacje

Adres: Łódź, Al. Piłsudskiego 5 Jak dojechać do Multikino
Telefon: 42 2327210

Repertuar kina Multikino w Łodzi

Annabelle
(Horror)
24.10 Piątek21:45
25.10 Sobota21:45
26.10 Niedziela21:45
27.10 Poniedziałek21:45
28.10 Wtorek21:45
29.10 Środa21:45
31.10 Piątek19:10

Barbie i tajemnicze drzwi
(Animacja, Dla dzieci)
24.10 Piątek12:30
25.10 Sobota11:45
26.10 Niedziela11:40
27.10 Poniedziałek12:30
28.10 Wtorek12:30
29.10 Środa12:30
30.10 Czwartek12:30
31.10 Piątek11:20
01.11 Sobota14:20 | 14:50
02.11 Niedziela10:10 | 12:10
03.11 Poniedziałek10:10 | 12:10
04.11 Wtorek10:10 | 12:10
05.11 Środa10:10 | 12:10
06.11 Czwartek10:10 | 12:10

Bogowie
(Biograficzny, Dramat)
24.10 Piątek12:10 | 14:50 | 17:45 | 18:50 | 20:30
25.10 Sobota12:10 | 14:50 | 17:45 | 18:50 | 20:30
26.10 Niedziela12:10 | 14:50 | 17:45 | 18:50 | 20:30
27.10 Poniedziałek12:10 | 14:50 | 17:45 | 18:50 | 20:30
28.10 Wtorek12:10 | 14:50 | 17:45 | 20:30
29.10 Środa12:10 | 14:50 | 17:45 | 18:50 | 20:30
30.10 Czwartek12:10 | 14:50 | 17:45 | 20:30
31.10 Piątek11:00 | 13:45 | 16:30 | 19:15 | 21:30
01.11 Sobota14:45 | 17:30 | 19:10 | 20:15
02.11 Niedziela12:00 | 14:45 | 17:30 | 19:10 | 20:15
03.11 Poniedziałek12:00 | 14:45 | 17:30 | 19:10 | 20:15
04.11 Wtorek12:00 | 14:40 | 17:20 | 19:50
05.11 Środa15:20 | 18:10 | 19:10 | 20:50
06.11 Czwartek10:00 | 14:15 | 17:00 | 19:10 | 20:15 | 23:00

Depeche Mode: Live in Berlin
(Dokumentalny, Muzyczny)
04.11 Wtorek20:00

Diabelska plansza Ouija
(Horror)
24.10 Piątek14:40 | 16:50 | 19:00 | 22:00
25.10 Sobota14:40 | 16:50 | 19:00 | 22:00
26.10 Niedziela14:40 | 16:50 | 19:00 | 22:00
27.10 Poniedziałek14:40 | 16:50 | 19:00 | 22:00
28.10 Wtorek14:40 | 16:50 | 19:15 | 22:00
29.10 Środa14:40 | 16:50 | 19:00 | 22:00
30.10 Czwartek14:40 | 16:50 | 19:00 | 22:00
31.10 Piątek11:30 | 17:00 | 19:15 | 21:30 | 23:40
01.11 Sobota17:00 | 19:15 | 21:50
02.11 Niedziela11:50 | 17:00 | 19:15 | 21:50
03.11 Poniedziałek11:30 | 17:00 | 19:15 | 21:50
04.11 Wtorek11:30 | 17:00 | 19:15 | 21:30
05.11 Środa11:30 | 17:00 | 19:15 | 21:50
06.11 Czwartek11:30 | 17:00 | 19:15 | 21:50

Dla ciebie wszystko
(Melodramat)
24.10 Piątek16:10 | 21:10
25.10 Sobota16:10 | 21:10
26.10 Niedziela16:10 | 21:10
27.10 Poniedziałek16:10 | 21:10
28.10 Wtorek16:20 | 21:15
29.10 Środa16:10 | 21:10
30.10 Czwartek16:20 | 21:10
02.11 Niedziela21:30
03.11 Poniedziałek16:30
04.11 Wtorek16:30
05.11 Środa16:30
06.11 Czwartek21:30

Dracula Historia Nieznana
(Fantasy, Horror)
24.10 Piątek15:00 | 17:15 | 19:30 | 22:00
25.10 Sobota15:00 | 17:15 | 19:30 | 22:00
26.10 Niedziela15:00 | 17:15 | 19:30 | 22:00
27.10 Poniedziałek15:00 | 17:15 | 19:30 | 22:00
28.10 Wtorek15:00 | 17:15 | 19:30 | 22:00
29.10 Środa15:00 | 17:15 | 19:30 | 22:00
30.10 Czwartek15:00 | 17:15 | 19:15 | 22:00
31.10 Piątek14:30 | 19:40
01.11 Sobota14:30 | 19:40 | 22:00
02.11 Niedziela14:30 | 19:40 | 22:00
03.11 Poniedziałek14:30 | 19:40 | 22:00
04.11 Wtorek16:40 | 21:20
05.11 Środa14:30 | 19:40 | 22:00
06.11 Czwartek14:30 | 19:40 | 22:00

Furia
(Dramat, Wojenny)
24.10 Piątek13:10 | 15:15 | 18:10 | 21:10
25.10 Sobota11:20 | 14:20 | 17:15 | 20:10
26.10 Niedziela11:20 | 14:20 | 17:15 | 20:10
27.10 Poniedziałek11:20 | 14:20 | 17:15 | 20:10
28.10 Wtorek11:20 | 14:20 | 17:15 | 20:10
29.10 Środa11:20 | 14:20 | 17:15 | 20:10
30.10 Czwartek11:20 | 14:20 | 17:15 | 20:10
31.10 Piątek11:30 | 14:30 | 17:30 | 20:30 | 23:30
01.11 Sobota14:30 | 17:30 | 20:30
02.11 Niedziela11:20 | 14:20 | 17:20 | 20:30
03.11 Poniedziałek11:20 | 14:20 | 17:20 | 20:30
04.11 Wtorek11:00 | 14:00 | 17:45 | 20:40
05.11 Środa11:30 | 14:30 | 17:30 | 20:30
06.11 Czwartek11:30 | 14:30 | 17:30 | 20:30

Hotel Transylwania
(Animacja, Familijny, Komedia)
02.11 Niedziela14:00

Jeziorak
(Fabularny)
24.10 Piątek14:00
25.10 Sobota14:00
26.10 Niedziela13:45
27.10 Poniedziałek14:00
28.10 Wtorek14:00
29.10 Środa14:00
30.10 Czwartek14:00

Miasto 44
(Dramat, Wojenny)
24.10 Piątek10:00 | 11:00 | 16:20 | 19:10
25.10 Sobota10:00 | 16:20 | 19:10
26.10 Niedziela10:00 | 16:00
27.10 Poniedziałek10:00 | 11:10 | 16:20 | 19:10
28.10 Wtorek10:00 | 11:10 | 16:20 | 19:10
29.10 Środa10:00 | 11:10 | 16:20 | 19:10
30.10 Czwartek10:00 | 11:10 | 16:20 | 19:10
31.10 Piątek10:00 | 11:15 | 16:50
01.11 Sobota16:50
02.11 Niedziela10:00 | 16:50
03.11 Poniedziałek10:00 | 11:40 | 16:50
04.11 Wtorek10:00 | 11:00 | 13:50 | 17:00
05.11 Środa12:30 | 16:50
06.11 Czwartek10:00 | 16:50

Pinokio
(Animacja, Familijny)
24.10 Piątek10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:00
25.10 Sobota10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:00
26.10 Niedziela10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:00
27.10 Poniedziałek10:00 | 13:00 | 15:30 | 18:00
28.10 Wtorek10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:00
29.10 Środa10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:00
30.10 Czwartek10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:00
31.10 Piątek10:00 | 12:20 | 14:50 | 17:20
01.11 Sobota15:20 | 17:45
02.11 Niedziela10:20 | 12:45 | 15:20 | 17:45
03.11 Poniedziałek10:20 | 12:45 | 15:20 | 17:45
04.11 Wtorek10:20 | 12:45 | 15:20
05.11 Środa10:20 | 12:45 | 15:20 | 17:45
06.11 Czwartek10:20 | 11:00 | 12:45 | 15:20 | 17:45

Pszczółka Maja. Film
(Animacja)
24.10 Piątek10:00 | 12:50
25.10 Sobota10:40 | 12:50
26.10 Niedziela10:40 | 12:50
27.10 Poniedziałek10:40 | 12:50
28.10 Wtorek10:40 | 12:50
29.10 Środa10:40 | 12:50
30.10 Czwartek10:40 | 12:50
31.10 Piątek10:30 | 12:40 | 14:50
01.11 Sobota15:10
02.11 Niedziela10:30 | 12:40 | 14:50
03.11 Poniedziałek10:30 | 12:40 | 14:50
04.11 Wtorek10:30 | 12:40 | 14:50
05.11 Środa10:30 | 12:40 | 14:50
06.11 Czwartek10:30 | 12:40 | 14:50

Pudłaki  - dubbing, 3D
(Animacja)
24.10 Piątek10:10
25.10 Sobota10:10
26.10 Niedziela10:10
27.10 Poniedziałek10:10
28.10 Wtorek10:10
29.10 Środa10:10
30.10 Czwartek10:10

Pudłaki  - dubbing, 2D
(Animacja)
24.10 Piątek12:00 | 14:20
25.10 Sobota12:00 | 14:20
26.10 Niedziela12:00 | 14:20
27.10 Poniedziałek11:10 | 13:30
28.10 Wtorek12:00 | 14:20
29.10 Środa12:00 | 14:20
30.10 Czwartek12:00 | 14:20
31.10 Piątek11:20 | 13:40
01.11 Sobota14:30 | 16:50
02.11 Niedziela11:20 | 13:40
03.11 Poniedziałek11:50 | 14:10
04.11 Wtorek11:50 | 14:10
05.11 Środa10:15 | 12:10
06.11 Czwartek11:20 | 13:40

[REC] 4: Apokalipsa
(Horror)
31.10 Piątek14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:30
01.11 Sobota17:10 | 19:30 | 21:30
02.11 Niedziela14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:30
03.11 Poniedziałek14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:30
04.11 Wtorek15:20 | 17:40 | 19:10 | 21:30
05.11 Środa14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:30
06.11 Czwartek14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:30

Rogi
(Horror)
31.10 Piątek13:40 | 16:20 | 19:00 | 21:40
01.11 Sobota16:20 | 19:00 | 21:40
02.11 Niedziela16:20 | 19:00 | 21:40
03.11 Poniedziałek13:40 | 16:20 | 19:00 | 21:40
04.11 Wtorek13:40 | 16:20 | 19:00 | 21:40
05.11 Środa13:40 | 16:20 | 19:00 | 21:40
06.11 Czwartek13:40 | 16:20 | 19:00 | 21:40

Sędzia
(Dramat)
24.10 Piątek10:20 | 13:40 | 16:45 | 19:50
25.10 Sobota10:20 | 13:40 | 16:45 | 19:50
26.10 Niedziela10:20 | 13:40 | 16:45 | 19:50
27.10 Poniedziałek10:20 | 13:40 | 16:45 | 19:50
28.10 Wtorek10:20 | 13:40 | 16:45 | 19:50
29.10 Środa10:20 | 13:40 | 16:45 | 19:50
30.10 Czwartek10:20 | 13:40 | 16:45 | 19:50
31.10 Piątek16:00
01.11 Sobota21:30
02.11 Niedziela16:00
03.11 Poniedziałek21:30
05.11 Środa21:30
06.11 Czwartek16:00

Służby specjalne
(Sensacyjny)
24.10 Piątek16:40 | 19:20
25.10 Sobota16:40 | 19:20
26.10 Niedziela16:40 | 19:20
27.10 Poniedziałek16:40 | 19:20
28.10 Wtorek16:40 | 19:20
29.10 Środa16:40 | 19:20
30.10 Czwartek16:40 | 19:20
31.10 Piątek16:45 | 19:20
01.11 Sobota17:20 | 20:00
02.11 Niedziela17:20 | 20:00
03.11 Poniedziałek17:20 | 20:00
04.11 Wtorek14:10 | 20:00
05.11 Środa17:20 | 20:00
06.11 Czwartek17:20 | 20:00 | 22:40

Udając gliniarzy
(Komedia, Akcja)
24.10 Piątek12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00
25.10 Sobota12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00
26.10 Niedziela12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00
27.10 Poniedziałek12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00
28.10 Wtorek12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00
29.10 Środa12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00
30.10 Czwartek12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00
31.10 Piątek12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20
01.11 Sobota15:20 | 17:50 | 20:20
02.11 Niedziela12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20
03.11 Poniedziałek12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20
04.11 Wtorek12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20
05.11 Środa10:00 | 15:20 | 17:50 | 20:20
06.11 Czwartek12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20 | 22:45

Wakacje Mikołajka
(Familijny, Komedia)
24.10 Piątek10:00
27.10 Poniedziałek10:10
28.10 Wtorek10:10
29.10 Środa10:10
31.10 Piątek10:00
02.11 Niedziela10:30
03.11 Poniedziałek10:30
04.11 Wtorek11:00
05.11 Środa10:30
06.11 Czwartek10:30

Zaginiona dziewczyna
(Dramat, Thriller)
24.10 Piątek20:40
25.10 Sobota13:00 | 20:40
26.10 Niedziela13:00 | 18:50 | 20:40
27.10 Poniedziałek13:00 | 20:40
28.10 Wtorek13:00 | 20:40
29.10 Środa13:00 | 20:40
30.10 Czwartek13:00 | 20:40
31.10 Piątek13:30 | 19:45
01.11 Sobota20:10
02.11 Niedziela14:10 | 20:10
03.11 Poniedziałek14:10 | 20:10
04.11 Wtorek16:50
05.11 Środa14:10 | 20:10
06.11 Czwartek14:10 | 20:10 | 23:20

Zbliżenia
(Dramat, Psychologiczny)
24.10 Piątek21:30
25.10 Sobota21:30
26.10 Niedziela21:30
27.10 Poniedziałek21:30
28.10 Wtorek21:30
29.10 Środa21:30
30.10 Czwartek21:30
31.10 Piątek12:50
01.11 Sobota14:50
02.11 Niedziela12:50
03.11 Poniedziałek12:50
04.11 Wtorek13:20
05.11 Środa12:50
06.11 Czwartek12:50

Najbliższe utrudnienia drogowe

Utrudnienie drogowe Grudziądz, Szkolna (Zakaz ruchu na drodze)
Utrudnienie drogowe Kaliskiego, przy rondzie Radiowa (Droga oddana do ruchu)

Multikino - inne punkty w pobliżu

Galeria PUNKT SZTUKI Galeria PUNKT SZTUKI, Sienkiewicza Henryka 109 Łódź Jak dojechać do Galeria PUNKT SZTUKI Sienkiewicza Henryka 109 Łódź
Lufthansa City Center - Biur podróży Bis na mapie Targeo Lufthansa City Center - Biur podróży Bis, Al. Tadeusza Kościuszki 27 Łódź Jak dojechać do Lufthansa City Center - Biur podróży Bis Al. Tadeusza Kościuszki 27 Łódź
Fabryka Mebli BODZIO Fabryka Mebli BODZIO, Orla 17/19 Łódź Jak dojechać do Fabryka Mebli BODZIO Orla 17 19 Łódź