Kino Multikino Pasaż Grunwaldzki Wrocław - repertuar

Wrocław, Pl. Grunwaldzki 22

Telefon: 71 7334410

Kino Multikino Pasaż Grunwaldzki - informacje

Adres: Wrocław, Pl. Grunwaldzki 22 Jak dojechać do Multikino Pasaż Grunwaldzki
Telefon: 71 7334410

Repertuar kina Multikino Pasaż Grunwaldzki w Wrocławiu

22 Jump Street
(Akcja, Komedia kryminalna)
20.06 Piątek10:40 | 13:15 | 15:50 | 18:30 | 21:10
21.06 Sobota10:40 | 13:15 | 15:50 | 18:30 | 21:10
22.06 Niedziela10:40 | 13:15 | 15:50 | 18:30 | 21:10
23.06 Poniedziałek10:40 | 13:15 | 15:50 | 18:30 | 21:10
24.06 Wtorek10:40 | 13:15 | 15:50 | 18:30 | 21:10
25.06 Środa10:40 | 13:15 | 15:50 | 18:30 | 21:10
26.06 Czwartek10:40 | 13:15 | 15:50 | 18:30 | 21:10

300: Początek imperium
(Dramat, Akcja)
22.06 Niedziela18:00
26.06 Czwartek20:50

Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki
(Animacja, Familijny, Fantasy, Musical)
20.06 Piątek11:15 | 13:30 | 15:45
21.06 Sobota11:15 | 13:30 | 15:45
22.06 Niedziela11:15 | 13:30 | 15:45
23.06 Poniedziałek11:15 | 13:30 | 15:45
24.06 Wtorek11:15 | 13:30 | 15:45
25.06 Środa11:15 | 13:30 | 15:45
26.06 Czwartek11:15 | 13:30 | 15:45

Czarownica  - dubbing, 3D
(Dramat, Przygodowy, Baśń)
20.06 Piątek10:45
21.06 Sobota10:45
22.06 Niedziela10:45
23.06 Poniedziałek09:00 | 10:00
24.06 Wtorek10:45
25.06 Środa10:45
26.06 Czwartek10:45

Czarownica  - dubbing, 2D
(Dramat, Przygodowy, Baśń)
20.06 Piątek11:40 | 13:10 | 15:40
21.06 Sobota11:40 | 13:10 | 15:40
22.06 Niedziela11:40 | 13:10 | 15:40
23.06 Poniedziałek11:40 | 13:10 | 15:40
24.06 Wtorek11:40 | 13:10 | 15:40
25.06 Środa11:40 | 13:10 | 15:40
26.06 Czwartek11:40 | 13:10 | 15:40

Czarownica  - napisy, 3D
(Dramat, Przygodowy, Baśń)
20.06 Piątek18:10 | 20:30
21.06 Sobota18:10 | 20:30
22.06 Niedziela18:10 | 20:30
23.06 Poniedziałek18:10 | 20:30
24.06 Wtorek18:10 | 20:30
25.06 Środa18:10 | 20:30
26.06 Czwartek18:10 | 20:30

Godzilla
(Thriller, Akcja, Sci-Fi)
20.06 Piątek21:30
21.06 Sobota21:30
22.06 Niedziela21:30
23.06 Poniedziałek21:30
24.06 Wtorek21:30
25.06 Środa21:30
26.06 Czwartek21:30

Grawitacja
(Dramat, Sci-Fi)
21.06 Sobota21:40
23.06 Poniedziałek18:00

Gwiazd naszych wina
(Dramat)
20.06 Piątek10:30 | 13:15 | 16:00 | 18:45
21.06 Sobota10:30 | 13:15 | 16:00 | 18:45
22.06 Niedziela10:30 | 13:15 | 16:00 | 18:45
23.06 Poniedziałek10:30 | 13:15 | 16:00 | 18:45
24.06 Wtorek10:30 | 13:15 | 16:00 | 18:45
25.06 Środa10:30 | 13:15 | 16:00 | 18:45
26.06 Czwartek10:30 | 13:15 | 16:00 | 18:45

Jack Strong
(Biograficzny, Dramat, Szpiegowski)
22.06 Niedziela20:30
24.06 Wtorek20:00
26.06 Czwartek18:00

Jak wytresować smoka 2  - dubbing, 2D
(Animacja, Familijny, Fantasy, Przygodowy)
20.06 Piątek10:00 | 12:30 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 17:30
21.06 Sobota10:00 | 12:30 | 14:00 | 15:00 | 16:20 | 17:30
22.06 Niedziela10:00 | 12:30 | 14:00 | 15:00 | 17:30
23.06 Poniedziałek10:00 | 12:30 | 14:00 | 15:00 | 16:20 | 17:30
24.06 Wtorek10:00 | 12:30 | 14:00 | 15:00 | 16:20 | 17:30
25.06 Środa10:00 | 12:30 | 14:00 | 15:00 | 16:20 | 17:30 | 18:30
26.06 Czwartek10:00 | 12:30 | 14:00 | 15:00 | 17:30

Jak wytresować smoka 2  - dubbing, 3D
(Animacja, Familijny, Fantasy, Przygodowy)
20.06 Piątek11:00 | 13:30 | 18:30
21.06 Sobota11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:30
22.06 Niedziela11:00 | 13:30 | 16:00 | 16:30 | 18:30
23.06 Poniedziałek11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:30
24.06 Wtorek11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:30
25.06 Środa11:00 | 13:30 | 16:00
26.06 Czwartek11:00 | 13:30 | 16:00 | 16:30 | 18:30

Listonosz Pat i wielki świat
(Animacja, Familijny)
20.06 Piątek14:10
21.06 Sobota14:10
22.06 Niedziela14:10
23.06 Poniedziałek14:10
24.06 Wtorek14:10
25.06 Środa14:10
26.06 Czwartek14:10

Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
(Komedia, Western)
20.06 Piątek20:00
21.06 Sobota20:00
22.06 Niedziela20:00
23.06 Poniedziałek20:00
24.06 Wtorek20:00
25.06 Środa20:00
26.06 Czwartek20:00

Na skraju jutra  - napisy, 2D
(Akcja, Sci-Fi)
20.06 Piątek11:10 | 13:45 | 19:00 | 21:40
21.06 Sobota11:10 | 13:45 | 19:00 | 21:40
22.06 Niedziela11:10 | 13:45 | 19:00 | 21:40
23.06 Poniedziałek11:10 | 13:45 | 19:00 | 21:40
24.06 Wtorek11:10 | 13:45 | 19:00 | 21:40
25.06 Środa11:10 | 13:45 | 19:00 | 21:40
26.06 Czwartek11:10 | 13:45 | 19:00 | 21:40

Na skraju jutra  - napisy, 3D
(Akcja, Sci-Fi)
20.06 Piątek16:20
21.06 Sobota16:20
22.06 Niedziela16:20
23.06 Poniedziałek16:20
24.06 Wtorek16:20
25.06 Środa16:20
26.06 Czwartek16:20

Niebo istnieje... naprawdę
(Dramat)
22.06 Niedziela18:00
25.06 Środa21:00

Niesamowity Spider-Man 2
(Akcja, Sci-Fi)
20.06 Piątek20:45
25.06 Środa18:00

Pan Peabody i Sherman
(Animacja, Przygodowy, Komedia)
20.06 Piątek10:00
21.06 Sobota10:00
22.06 Niedziela10:00
23.06 Poniedziałek10:00
25.06 Środa10:00
26.06 Czwartek10:00

Powstanie Warszawskie
(Dramat, Wojenny, Dokumentalizowany)
20.06 Piątek12:00 | 18:40 | 20:45
21.06 Sobota12:00 | 18:40
22.06 Niedziela12:00 | 19:00 | 21:10
23.06 Poniedziałek12:00 | 20:45
24.06 Wtorek12:00 | 18:40 | 20:45
25.06 Środa12:00 | 18:40 | 20:45
26.06 Czwartek12:00 | 19:00 | 21:10

Rio 2
(Animacja, Komedia, Przygodowy)
20.06 Piątek12:20 | 14:40
21.06 Sobota12:20 | 14:40
22.06 Niedziela12:20 | 14:40
23.06 Poniedziałek12:20 | 14:40
24.06 Wtorek10:00 | 12:20 | 14:40
25.06 Środa12:20 | 14:40
26.06 Czwartek12:20 | 14:40

Sierpień w hrabstwie Osage
(Dramat, Komedia)
20.06 Piątek18:00
23.06 Poniedziałek20:15

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
(Komedia, Przygodowy)
21.06 Sobota20:45

Tomasz Ossoliński. Before the show
(Dokumentalny)
20.06 Piątek16:15
21.06 Sobota16:15
22.06 Niedziela16:15
23.06 Poniedziałek16:15
24.06 Wtorek16:15
25.06 Środa16:15
26.06 Czwartek16:15

Wielkie piękno
(Dramat, Komedia)
20.06 Piątek20:50
22.06 Niedziela20:20
24.06 Wtorek18:00

Wilk z Wall Street
(Biograficzny, Dramat, Kryminał)
21.06 Sobota18:00
23.06 Poniedziałek20:00
25.06 Środa20:00

Witaj w klubie
(Biograficzny, Dramat)
21.06 Sobota20:20
26.06 Czwartek18:00

Wkręceni
(Komedia)
21.06 Sobota18:00
24.06 Wtorek21:15

Wypisz, wymaluj... miłość
(Dramat)
20.06 Piątek17:00 | 19:45
21.06 Sobota17:00 | 19:45
22.06 Niedziela17:00 | 19:45
23.06 Poniedziałek17:00 | 19:45
24.06 Wtorek17:00 | 19:45
25.06 Środa17:00 | 19:45
26.06 Czwartek17:00 | 19:45

Wyścig
(Biograficzny, Dramat, Sportowy)
20.06 Piątek18:00
26.06 Czwartek20:50

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie  - dubbing, 3D
(Akcja, Sci-Fi)
20.06 Piątek11:20
23.06 Poniedziałek11:20
24.06 Wtorek11:20
25.06 Środa11:20
26.06 Czwartek11:20

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie  - napisy, 3D
(Akcja, Sci-Fi)
20.06 Piątek14:10
21.06 Sobota14:10
22.06 Niedziela14:10
23.06 Poniedziałek14:10
24.06 Wtorek14:10
25.06 Środa14:10
26.06 Czwartek14:10

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie  - napisy, 2D
(Akcja, Sci-Fi)
20.06 Piątek17:00 | 19:45
21.06 Sobota17:00 | 19:45
22.06 Niedziela17:00 | 19:45
23.06 Poniedziałek17:00 | 19:45
24.06 Wtorek17:00 | 19:45
25.06 Środa17:00 | 19:45
26.06 Czwartek17:00 | 19:45

Yves Saint Laurent
(Biograficzny, Dramat)
20.06 Piątek21:00
21.06 Sobota21:00
22.06 Niedziela21:00
23.06 Poniedziałek21:00
24.06 Wtorek21:00
25.06 Środa21:00
26.06 Czwartek21:00

Najbliższe utrudnienia drogowe

Utrudnienie drogowe Brzezda (Zakaz ruchu na drodze krajowej 14)
Utrudnienie drogowe Zawady (Droga ekspresowa S7 oddana do ruchu)
Utrudnienie drogowe Radom, Żelazna, Fundowicza (Zakaz ruchu na drodze)

Multikino Pasaż Grunwaldzki - inne punkty w pobliżu

Bencien Karma Kamtzang Bencien Karma Kamtzang, ul. Liskiego 9/1 Wrocław Jak dojechać do Bencien Karma Kamtzang ul. Liskiego 9 1 Wrocław
Pizza Hut Berg Pizza Hut Berg, pl.phwroclaw.berg@amrest.eu Wrocław Jak dojechać do Pizza Hut Berg pl.phwroclaw.berg@amrest.eu Wrocław
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Plac Powstańców Warszawy 1 Wrocław Jak dojechać do Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Plac Powstańców Warszawy 1 Wrocław