Multikino Zabrze - repertuar kina

Repertuar kina Multikino w Zabrzu

Agentka
(Komedja, Akcja)
24.07 Piątek17:30 | 20:10 | 22:50
25.07 Sobota17:30 | 20:10
26.07 Niedziela17:30 | 20:10
27.07 Poniedziałek17:30 | 20:10
28.07 Wtorek19:00
29.07 Środa17:30 | 20:10
30.07 Czwartek17:30 | 20:10

Ant-Man  - dubbing, 3D
(Akcja, Sci-Fi)
24.07 Piątek10:30 | 13:10 | 15:50
25.07 Sobota10:30 | 13:10 | 15:50
26.07 Niedziela10:30 | 13:10 | 15:50
27.07 Poniedziałek10:30 | 13:10 | 15:50
28.07 Wtorek10:30 | 13:10 | 15:50
29.07 Środa10:30 | 13:10 | 15:50
30.07 Czwartek10:30 | 13:10

Ant-Man  - dubbing, 2D
(Akcja, Sci-Fi)
24.07 Piątek12:10 | 14:50
25.07 Sobota12:10 | 14:50
26.07 Niedziela12:10 | 14:50
27.07 Poniedziałek12:10 | 14:50
28.07 Wtorek11:30 | 14:10
29.07 Środa12:10 | 14:50
30.07 Czwartek12:10 | 14:50 | 15:50

Ant-Man  - napisy, 2D
(Akcja, Sci-Fi)
24.07 Piątek17:30 | 20:15 | 21:15 | 23:00
25.07 Sobota17:30 | 20:15 | 21:15
26.07 Niedziela17:30 | 20:15 | 21:15
27.07 Poniedziałek17:30 | 20:15 | 21:15
28.07 Wtorek16:50 | 20:15 | 21:15
29.07 Środa17:30 | 20:15 | 21:15
30.07 Czwartek17:30 | 20:15 | 21:15

Ant-Man  - napisy, 3D
(Akcja, Sci-Fi)
24.07 Piątek18:30
25.07 Sobota18:30
26.07 Niedziela18:30
27.07 Poniedziałek18:30
28.07 Wtorek18:30
29.07 Środa18:30
30.07 Czwartek18:30

Avengers: Czas Ultrona
(Akcja, Sci-Fi)
24.07 Piątek10:30
27.07 Poniedziałek10:30
28.07 Wtorek10:30
29.07 Środa10:30
30.07 Czwartek10:30

Kapitan Szablozęby i skarb piratów
(Familijny, Przygodowy)
26.07 Niedziela10:00
27.07 Poniedziałek10:00
28.07 Wtorek10:00
29.07 Środa10:00
30.07 Czwartek10:00

Klucz do wieczności
(Dramat, Sci-Fi)
24.07 Piątek12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20 | 23:00
25.07 Sobota12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20
26.07 Niedziela12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20
27.07 Poniedziałek12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20
28.07 Wtorek12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20
29.07 Środa12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20
30.07 Czwartek12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20

Koko smoko
(Animacja)
24.07 Piątek10:10 | 12:00 | 14:10 | 16:15 | 18:20
25.07 Sobota10:10 | 12:00 | 14:10 | 16:15 | 18:20
26.07 Niedziela10:10 | 12:00 | 14:10 | 16:15 | 18:20
27.07 Poniedziałek10:10 | 12:00 | 14:10 | 16:15 | 18:20
28.07 Wtorek10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 18:10
29.07 Środa10:10 | 12:00 | 14:10 | 16:15 | 18:20
30.07 Czwartek10:10 | 12:00 | 14:10 | 16:15 | 18:20

Kraina Jutra
(Sci-Fi)
24.07 Piątek11:50
25.07 Sobota12:10
26.07 Niedziela11:50
27.07 Poniedziałek12:10
28.07 Wtorek12:30
29.07 Środa12:10
30.07 Czwartek11:50

Magic Mike XXL
(Komedia)
24.07 Piątek12:30 | 13:30 | 15:10 | 16:10 | 17:50 | 18:50 | 20:30 | 21:30 | 23:10
25.07 Sobota12:30 | 13:30 | 15:10 | 16:10 | 17:50 | 18:50 | 20:30 | 21:30
26.07 Niedziela12:30 | 13:30 | 15:10 | 16:10 | 17:50 | 18:50 | 20:30 | 21:30
27.07 Poniedziałek12:30 | 13:30 | 15:10 | 16:10 | 17:50 | 19:00 | 20:30 | 21:40
28.07 Wtorek12:30 | 13:30 | 15:10 | 16:10 | 17:50 | 18:50 | 20:30 | 21:30
29.07 Środa12:30 | 13:30 | 15:10 | 16:10 | 17:50 | 18:50 | 20:30 | 21:30
30.07 Czwartek12:30 | 13:30 | 15:10 | 16:10 | 17:50 | 18:50 | 20:30 | 21:30

Najdłuższa podróż
(Dramat)
24.07 Piątek14:40
26.07 Niedziela14:40
28.07 Wtorek15:20
30.07 Czwartek14:40

Naznaczony: Rozdział 3
(Horror)
24.07 Piątek20:40 | 23:00
25.07 Sobota20:40
26.07 Niedziela20:40
27.07 Poniedziałek20:40
28.07 Wtorek20:40
29.07 Środa20:40
30.07 Czwartek20:40

Piksele  - napisy, 2D
(Komedia, Sci-Fi)
24.07 Piątek12:00 | 17:00
25.07 Sobota12:15 | 17:15
26.07 Niedziela12:15 | 17:15
27.07 Poniedziałek12:15 | 17:15
28.07 Wtorek12:15 | 17:15
29.07 Środa12:15 | 17:15
30.07 Czwartek12:15 | 17:15

Piksele  - napisy, 3D
(Komedia, Sci-Fi)
24.07 Piątek14:30 | 19:30 | 22:10
25.07 Sobota14:45 | 19:45
26.07 Niedziela14:45 | 19:45
27.07 Poniedziałek14:45 | 19:45
28.07 Wtorek14:45 | 19:45
29.07 Środa14:45 | 19:45
30.07 Czwartek14:45 | 19:45

Randka z królową
(Komedia)
24.07 Piątek14:00
25.07 Sobota14:00
26.07 Niedziela14:00
27.07 Poniedziałek14:00
28.07 Wtorek14:00
29.07 Środa14:00
30.07 Czwartek14:00

Rechotek
(Animowany)
24.07 Piątek10:15
25.07 Sobota10:15
26.07 Niedziela10:15
27.07 Poniedziałek10:15
28.07 Wtorek10:15
29.07 Środa10:15
30.07 Czwartek10:15

Sekrety morza
(Animacja, Familijny, Fantasy)
24.07 Piątek10:00 | 11:45
25.07 Sobota10:00 | 11:45
26.07 Niedziela10:00 | 11:45
27.07 Poniedziałek10:00 | 11:45
28.07 Wtorek10:00 | 11:45
29.07 Środa10:00 | 11:45
30.07 Czwartek10:00 | 11:45

Taśmy Watykanu
(Horror)
24.07 Piątek15:10 | 17:20 | 19:30 | 21:40 | 23:50
25.07 Sobota15:10 | 17:20 | 19:30 | 21:40
26.07 Niedziela15:10 | 17:20 | 19:30 | 21:40
27.07 Poniedziałek15:10 | 17:20 | 19:30 | 21:40
28.07 Wtorek15:10 | 17:20 | 19:30 | 21:40
29.07 Środa15:10 | 17:20 | 19:30 | 21:40
30.07 Czwartek15:10 | 17:20 | 19:30 | 21:40

Terminator: Genisys  - napisy, 2D
(Akcja, Sci-Fi)
24.07 Piątek16:15 | 20:30 | 21:40 | 23:15
25.07 Sobota16:15 | 20:30 | 21:45
26.07 Niedziela16:15 | 20:30 | 21:45
27.07 Poniedziałek16:15 | 20:30
28.07 Wtorek16:15 | 21:40
29.07 Środa16:15 | 20:30 | 21:45
30.07 Czwartek16:15 | 20:30 | 21:40

Terminator: Genisys  - napisy, 3D
(Akcja, Sci-Fi)
24.07 Piątek19:20
25.07 Sobota19:20
26.07 Niedziela19:20
27.07 Poniedziałek19:20
28.07 Wtorek19:20
29.07 Środa19:20
30.07 Czwartek19:20

Ups! Arka Odpłynęła…
(Animowany, Przygodowy)
24.07 Piątek10:50 | 13:00
25.07 Sobota10:50 | 13:00
26.07 Niedziela10:50 | 13:00
27.07 Poniedziałek10:50 | 13:00
28.07 Wtorek10:50 | 13:00
29.07 Środa10:50 | 13:00
30.07 Czwartek10:50 | 13:00

Wiek Adaline
(Melodramat)
24.07 Piątek19:00
25.07 Sobota15:00
27.07 Poniedziałek15:00
29.07 Środa15:00
30.07 Czwartek19:00

Wszystko gra: Pasja i chwała sportu elektronicznego
(Dokumentalny)
28.07 Wtorek20:00

Wykolejona
(Komedia)
25.07 Sobota19:00
26.07 Niedziela19:00
29.07 Środa19:00

W głowie się nie mieści  - dubbing, 2D
(Animacja, Fantasy, Komedia)
24.07 Piątek10:00 | 13:30 | 15:50 | 18:15
25.07 Sobota10:00 | 13:30 | 15:50 | 18:15
26.07 Niedziela10:00 | 13:30 | 15:50 | 18:15
27.07 Poniedziałek10:00 | 13:30 | 15:50 | 18:15
28.07 Wtorek10:00 | 13:30 | 15:50 | 18:15
29.07 Środa09:30 | 13:30 | 15:50 | 18:15
30.07 Czwartek10:00 | 13:30 | 15:50 | 18:15

W głowie się nie mieści  - dubbing, 3D
(Animacja, Fantasy, Komedia)
24.07 Piątek11:10 | 12:20 | 14:40 | 17:00
25.07 Sobota11:10 | 12:20 | 14:40 | 17:00
26.07 Niedziela11:10 | 12:20 | 14:40 | 17:00
27.07 Poniedziałek11:10 | 12:20 | 14:40 | 17:00
28.07 Wtorek11:10 | 12:20 | 14:40 | 17:00
29.07 Środa10:00 | 11:10 | 12:20 | 14:40 | 17:00
30.07 Czwartek11:10 | 12:20 | 14:40 | 17:00

Z dala od zgiełku
(Dramat, Kostiumowy)
24.07 Piątek11:50 | 14:30 | 17:15 | 20:00 | 22:40
25.07 Sobota11:50 | 14:30 | 17:15 | 20:00
26.07 Niedziela11:50 | 14:30 | 17:15 | 20:00
27.07 Poniedziałek11:50 | 14:30 | 17:15 | 20:00
28.07 Wtorek11:50 | 14:30 | 17:15 | 20:00
29.07 Środa11:50 | 14:30 | 17:15 | 20:00
30.07 Czwartek11:50 | 14:30 | 17:15 | 20:00

Najbliższe utrudnienia drogowe

Utrudnienie drogowe Grudziądz, Szkolna (Zakaz ruchu na drodze)

Multikino - inne punkty w pobliżu

Zabrze Hauptmana 18-22 15 03 2010 P3158271 na mapie Targeo Zabrze Hauptmana 18-22 15 03 2010 P3158271, Hauptmana Andrzeja, ks. 18 Zabrze
Zabrze Hauptmana 7-9 15 03 2010 P3158281 na mapie Targeo Zabrze Hauptmana 7-9 15 03 2010 P3158281, Hauptmana Andrzeja, ks. 6 Zabrze
Zabrze Hauptmanna 15 03 2010 P3158289 na mapie Targeo Zabrze Hauptmanna 15 03 2010 P3158289, Hauptmana Andrzeja, ks. 18 Zabrze
Zabrze Jacka 21-23 15 03 2010 P3158268 na mapie Targeo Zabrze Jacka 21-23 15 03 2010 P3158268, św. Jacka 23 Zabrze
Zabrze Krucza 2-4 15 03 2010 P3158293 na mapie Targeo Zabrze Krucza 2-4 15 03 2010 P3158293, Krucza 2 Zabrze
Zabrze Jodłowa 13-19 15 03 2010 P3158312 na mapie Targeo Zabrze Jodłowa 13-19 15 03 2010 P3158312, Jodłowa 11 Zabrze
Parafia Ewangelicko-Augsburska Parafia Ewangelicko-Augsburska, Klimasa Czesława 3 Zabrze
Onyx Tour na mapie Targeo Onyx Tour, 3 Maja 36 Zabrze
Centrum Edukacji w Zabrzu 2 (Nemo5576) na mapie Targeo Centrum Edukacji w Zabrzu 2 (Nemo5576), de Gaulle'a Charlesa, gen.*921 26A Zabrze
Kopalnia makoszowy na mapie Targeo Kopalnia makoszowy, Buchenwaldczyków 24 Zabrze

Kino Multikino - informacje

Adres: Zabrze, Gdańska 18 Jak dojechać do Multikino
Telefon: 32 7205010