Spectrum Niezależny Serwis Białystok. Ford, Hyundai, KIA Serwis - Hyundai - Dealer, Serwis
Przejdź na dużą mapęPrzejdź na dużą mapę

Logo - Spectrum Niezależny Serwis Białystok. Ford, Hyundai, KIA Serwis - Hyundai - Dealer, Serwis Spectrum Niezależny Serwis Białystok. Ford, Hyundai, KIA Serwis

 • Niezależny Serwis HYUNDAI Białystok, serwis Ford i KIA

  Samochody używane

  Blacharnia i lakiernia

  Sprzedaż części

  Ubezpieczenia

  Wypożyczalnia samochodów

  Montaż instalacji gazowych
 • Dane podane przez właściciela punktu 2017-04-24.
 •    Firma Spectrum powstała w 1992r. Jesteśmy najdłużej działającym serwisem Hyundaia w północno wschodniej Polsce. Dysponujemy doświadczoną i stabilną kadrą pracowników, charakteryzujących się profesjonalizmem i wysoką etyką. Ich wiedza na temat produktów oferowanych przez naszą Firmę oraz jakość przekazywanych informacji sprawiają, że każdy klient jest obsługiwany z największą starannością i indywidualnym podejściem. Pracownicy służą pomocą w wyborze warunków płatności oraz w kwestii ubezpieczenia. 
   

    Specjalizujemy się w serwisowaniu samochodów marek Hyundai, KIA oraz Ford. Obsługujemy również samochody innnych marek. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, które mogą liczyć na komfortowe warunki obsługi i rzetelne ceny jak i podmioty gospodarcze, którym gwarantujemy współpracę realizowaną przez dedykowanego opiekuna. Oferty dla klientów biznesowych powstają zawsze w oparciu o wspólnie oceniony potencjał oraz perspektywy współpracy.

     Od 2013 roku dysponujemy własnym serwisem blacharsko-lakierniczym. Oferujemy bezgotówkową likiwidację szkód komunikacyjnych, a na czas naprawy pojazd zastępczy.