Wydawnictwo AVT, 03-197 Warszawa, Leszczynowa 11  - Przedsiębiorstwo, Firma
Przejdź na dużą mapęPrzejdź na dużą mapę

Logo - Wydawnictwo AVT, 03-197 Warszawa, Leszczynowa 11  - Przedsiębiorstwo, Firma Wydawnictwo AVT

  • Portfolio AVT liczy łącznie 27 tytułów regularnych, w tym 16 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w czterech segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk oraz Edukacja i Hi-Tech.


    Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1 milion czytelników, podzielonych na grupy o specyficznych zainteresowaniach zawodowych lub hobbistycznych, jak np. inwestorzy i wykonawcy budynków, elektronicy, gitarzyści, audiofile, fani fotografii itp. Nasi czytelnicy to osoby o wielkim własnym potencjale konsumenckim, a także mające decydujący wpływ na zakupy w swoich firmach oraz dora­dzające w zakupach, jako osoby cieszące się sławą ekspertów w swoich środowiskach. Każdy z naszych tytułów ma pozycję lidera w swoim segmencie branżowym, dlatego firmy z tego segmentu rynku osiągają świetną skuteczność reklam zamieszczanych w naszych periodykach. Nasza baza aktualnie aktywnych reklamodawców liczy kilka tysięcy firm.

    Wydawnictwo AVT przywiązuje też wielką wagę do tworzenia i rozwoju serwisów internetowych, z których największym obecnie jest portal www.budujemydom.pl. Nasze portfolio liczy 40 serwisów internetowych. Łącznie grupa serwisów AVT ma około dwa miliony unikalnych użytkowników.  Nasze serwisy są bardzo popularne w ściśle określo­nych targetach użytkowników, dlatego cieszą się coraz większym zainteresowaniem firm – reklamodawców. Wpływy z tytułu reklam w serwisach internetowych podwajają się co rok.


    Wydawnictwo AVT działa w strukturze organizacyjnej AVT-Korporacja Sp. z o.o., w której funkcjonuje też Dział Handlowy sprzedający podzespoły, kity i akcesoria dla elektroników. Więcej informacji: www.sklep.avt.pl