ASTEL Zwoliński Adam Stanisław, Żurawia 24a/10, Warszawa 00-515 - Informatyka, numer telefonu
Przejdź na dużą mapęPrzejdź na dużą mapę
Planowanie i optymalizacja tras dla Twojej branży

Logo - ASTEL Zwoliński Adam Stanisław, Żurawia 24a/10, Warszawa 00-515 - Informatyka, numer telefonu ASTEL Zwoliński Adam Stanisław

  • ASTEL Zwoliński Adam Stanisław zapewnia wysokiej jakości usługi teletechniczne w Warszawie. Klienci mogą liczyć na szeroki zakres usług i doradztwo doświadczonych specjalistów.
  • Dane podane przez właściciela punktu 2020-07-02.
  • Jesteś właścicielem? Popraw dane
  • W ofercie ASTEL Zwoliński Adam Stanisław znajduje się między innymi układanie światłowodu i konserwacja sieci. Co to jest światłowód? To doskonały sposób na przesyłanie danych, dzięki któremu korzystanie z Internetu staje się jeszcze bardziej komfortowe. Klienci mogą bez obaw odtwarzać filmy o dużej rozdzielczości i odbierać duże załączniki w wiadomościach elektronicznych. Połączenie jest stabilne, niezależnie od ilości osób włączających WiFi. Ponadto sieć nie jest podatna na uszkodzenia i zakłócenia z powodu warunków atmosferycznych. Zalety światłowodu sprawiają, że jest on uznawany za technologię przyszłości i sięga po niego coraz więcej osób.

    Definicja instalacji teletechnicznej jest dobrze znana pracownikom firmy Astel w Warszawie. Podziemne systemy, przewody, linie, słupy, specjalistyczne szafy... Wszystkie te elementy powinny być odpowiednio rozplanowane i wykonane z dużą precyzją. W celu ustalenia szczegółów wystarczy nawiązać kontakt i opowiedzieć o swoich potrzebach. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a usługi wyróżniają się dużą elastycznością.

Dokładny adresu dojazdu:

Ulica:Żurawia 24a/10
Numer budynku:24A
Kod pocztowy:00-515
Miejscowość:Warszawa
Dzielnica:Śródmieście
Gmina:Warszawa
Powiat:Warszawa
Województwo:mazowieckie

Numery telefonów:

502 626 984

Zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady (UE) o Ochronie Danych Osobowych Administratorem (RODO), administratorem danych jest AutoMapa sp. z o.o. (Operator) z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 37.

Operator przetwarza dane osobowe w celu:
  • dodania ich do bazy Targeo oraz publikacji w wyszukiwarce firm i na mapach (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)
  • udostępniania danych o firmach partnerom biznesowym operatora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)
Dane pochodzą z publicznych baz CEIDG, GUS, REGON, z firmowych stron www oraz od podmiotów zewnętrznych.
Więcej informacji dot. RODO: http://regulamin.automapa.pl/odo_przetwarzanie/