Poniedziałek | 11:00 - 19:00 |
Wtorek | 11:00 - 19:00 |
Środa | 11:00 - 19:00 |
Czwartek | 11:00 - 19:00 |
Piątek | 11:00 - 19:00 |
Sobota | 11:00 - 15:00 |
Niedziela | Nieczynne |
Dom Aukcyjny Ostoya prowadzi internetowe i stacjonarne aukcje wartościowych dzieł pochodzących od polskich i zagranicznych artystów. Klienci mogą wcześniej zapoznać się ze zdjęciami oraz szczegółowym opisem wystawianych egzemplarzy. W przypadku aukcji internetowych dzieła są dostępne dla zainteresowanych w warszawskim salonie aukcyjnym. Na stronie zamieszczane są dane dotyczące terminów planowanych aukcji. Kupujący muszą dokonać wcześniejszego zgłoszenia chęci udziału w licytacjach.
Wszystkie dostępne dzieła zostały podzielone na kilka głównych kategorii, takich jak m.in.:
malarstwo dawne (olej, akwarela, rysunek i grafika, miniatury),
sztuka współczesna (malarstwo, rysunek i grafika, rzeźba współczesna, plakat, fotografia, sztuka użytkowa),
rzemiosło (porcelana i ceramika, brązy, szkło, rzeźby, biżuteria, tkaniny, zegarki i zegary),
srebra i platery (cukiernice, tace, dzbanki, kieliszki i puchary, sztućce),
bibliofilia (książki, druki, rękopisy, stare pocztówki i zdjęcia),
numizmatyka,
militaria (biała broń, odznaczenia, mundury i uzbrojenie),
meble.
Dokładny adresu dojazdu:
Ulica: | Freta 25 |
Numer budynku: | 25 |
Kod pocztowy: | 00-227 |
Miejscowość: | Warszawa |
Dzielnica: | Śródmieście |
Gmina: | Warszawa |
Powiat: | Warszawa |
Województwo: | mazowieckie |
Numery telefonów:
22 635 55 78
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: | 11:00 - 19:00 |
Wtorek: | 11:00 - 19:00 |
Środa: | 11:00 - 19:00 |
Czwartek: | 11:00 - 19:00 |
Piątek: | 11:00 - 19:00 |
Sobota: | 11:00 - 15:00 |
Niedziela: | nieczynne |