DRILL B.S. sp. z o.o., Warszawa 03-901 - Usługi, godziny otwarcia, numer telefonu
Przejdź na dużą mapęPrzejdź na dużą mapę

Logo - DRILL B.S. sp. z o.o., Warszawa 03-901 - Usługi, godziny otwarcia, numer telefonu DRILL B.S. sp. z o.o.

 • Kompleksowe rozwiązania HR, takie jak usługi i produkty powiązane z identyfikacją pracownika, wyborem i rekrutacją

  Contracting specjalistów i outsourcing funkcji wspierających
 • Dane podane przez właściciela punktu 2018-03-13.
 • Jesteśmy firmą doradczą oferującą szeroki zakres rozwiązań i usług dla naszych Klientów;
  od wielkich korporacji, poprzez średnie i małe firmy, aż po indywidualnych przedsiębiorców.

   

  Na rynku firm doradczych, wyróżnia nas tworzenie praktycznych i prostych rozwiązań, których jedynym celem jest dostarczenie wartości dodanej naszym klientom. Dogłębne i prawidłowe zrozumienie istoty potrzeb, wraz z praktycznym podejściem i efektywnymi metodami działania, umożliwia nam realizację zadań tam, gdzie nasi konkurenci zawiedli.

   

  Pomagamy naszym klientom zwiększyć efektywność organizacji, zoptymalizować wyniki tam, gdzie ich znaczenie strategii firmy jest największe. Badamy i usprawniamy procesy, doradzamy przy zmianach struktury organizacyjnej, dobieramy, oceniamy i rozwijamy talenty.

   

  Różnorodne doświadczenie naszych, menadżerów, konsultantów i ekspertów, zdobyte w wielu branżach, pozwala nam na doradzić i przeprowadzić projekty w oparciu o nowoczesne i często nieszablonowe rozwiązania.

   

   

  Dzięki unikanej metodologii i wiedzy oraz szerokiej sieci międzynarodowych ekspertów, współpracujemy z klientami w ponad 40 krajach.

   

  Nasza działalność skupia się w następujących dziedzinach:

   

  ·      Kompleksowe usługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (rekrutacja pracowników, contracting, interim management, test psychologiczne dla kandydatów i pracowników, projekty development i assessment center, outplacement, audyty personalne, performance management, narzędzia do zarządzania zasobami ludzkimi, serwis płacowy, doradztwo w zakresie prawa pracy i BHP, częściowy i pełny outsourcing zasobów ludzkich).

   

  ·      Częściowy i pełny outsourcing jednostek pomocniczych i serwisowych (oprócz już wspomnianego outsourcingu zasobów ludzkich, oferujemy outsourcing departamentów zakupów, bezpieczeństwa, jakości, administracji i zarządzania projektami).

   

   

  ·      Doradztwo ekonomiczne i biznesowe (zwiększanie efektywności, optymalizacja procesów, restrukturyzacja i zarządzanie zmianą, zarządzanie ryzykiem, doradztwo
  w zakresie zasobów ludzkich, systemy zarządzające, jakością i bezpieczeństwem, doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania sytuacjami kryzysowymi).