Jesteśmy grupą zapalonych entuzjastów militariów. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza i ponadprzeciętna komunikatywność prowadzących to nasza recepta na udaną imprezę. Dysponujemy w pełni wyposażoną, wielkopowierzchniową halą w Warszawie, dzięki czemu oferta naszych działań jest naprawdę bogata i różnorodna.
Jesteśmy mistrzami w organizacji wieczorów kawalerskich oraz imprez integracyjnych dla firm. Oprócz bardzo popularnych imprez paintballowych, organizujemy również gry drużynowe z użyciem takich narzędzi, jak: airsoft, laser tag i nerf.
Organizowane przez nas wieczory kawalerskie, eventy firmowe, zabawy dla dzieci oraz specjalistyczne szkolenia to połączenie bezpiecznej rozrywki i nauki na wysokim poziomie.
Facebook: www.facebook.com/crm.killhouse/
Instagram: www.instagram.com/killhouse.pl/
Grupa Steam: steamcommunity.com/groups/killhousepoland
Numer – Halowy +48 22 493 45 93
Numer – Alternatywny +48 732 784 977
E-mail – killhouse@killhouse.pl
Serdecznie zapraszamy!
Killhouse Warszawa
Dokładny adresu dojazdu:
Ulica: | Wojnicka 2 |
Numer budynku: | 2 |
Kod pocztowy: | 03-774 |
Miejscowość: | Warszawa |
Dzielnica: | Praga-Północ |
Gmina: | Warszawa |
Powiat: | Warszawa |
Województwo: | mazowieckie |
Numery telefonów:
22 493 45 93