Oferujemy dwa apartamenty:
-Perła brązowa
apartament znajdujący się od strony puckiego rynku to idealne miejsce to spędzania wieczorów. Zaletami jest duża przestronność i swoboda jaką można cieszyć się podczas wspólnych spotkań przy stole. Apartament stanowią 4 pokoje, salon, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z kabiną prysznicową.
-Perła Kremowa
apartament znajdujący się od strony Zatoki Puckiej. Przytulny, rodzinny apartament dla aktywnych osób lubiących spędzać czas korzystając z zalet lata i pozostałych pór roku. Apartament stanowią 3 pokoje, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z kabiną prysznicową.
W każdym pokoju znajduje się:
-WiFi w całym budynku i w okolicy (rynek, latem plaża),
-szafa dwudrzwiowa,
-krzesła,
-biurko - komoda z lustrem,
-szafki nocne - stosownie do liczby miejsc,
-lampki nocne,
-radio,
-TV w salonie i niektórych pokojach,
-ręczniki
Wyposażenie kuchni:
-lodówka,
-zmywarka,
-kuchenka ceramiczna,
-czajnik elektryczny,
-sztućce,
-garnki,
-patelnia,
-zastawa stołowa,
-przybory kuchenne.
Możliwość wypożyczenia rowerów!
Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego dla małego dziecka oraz krzesełka do karmienia. Cena 50 zł za tydzień użytkowania krzesełka lub łóżeczka turystycznego.
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.
Po rezerwacji terminu, prosimy o wpłatę na konto umówionego zadatku.
Pozostała część kosztu pobytu płatna w dniu przyjazdu.
Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo.
Dokładny adresu dojazdu:
Ulica: | pl. Wolności 30 |
Numer budynku: | 28 |
Kod pocztowy: | 84-100 |
Miejscowość: | Puck |
Gmina: | Puck |
Powiat: | pucki |
Województwo: | pomorskie |
Numery telefonów:
501 437 713