Wydawnictwo AVT, Leszczynowa 11, Warszawa 03-197 - Przedsiębiorstwo, Firma, numer telefonu
Przejdź na dużą mapęPrzejdź na dużą mapę

Logo - Wydawnictwo AVT, Leszczynowa 11, Warszawa 03-197 - Przedsiębiorstwo, Firma, numer telefonu Wydawnictwo AVT

  • AVT–nr 1 w segmencie special interest - 37 tytułów regularnych, wydania specjalne, 42 serwisy internetowe: Budownictwo i wnętrza, Muzyka i dźwięk, Elektronika i automatyka, Edukacja i hi-tech, Rodzina
  • Dane podane przez właściciela punktu 2017-09-06.
  • Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych oraz wydania specjalne, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i wnętrza, Muzyka i dźwięk, Elektronika i automatyka, Edukacja i hi-tech, Rodzina.

    Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1 milion czytelników, podzielonych na grupy o specyficznych zainteresowaniach zawodowych lub hobbistycznych, jak np. inwestorzy i wykonawcy budynków, elektronicy, gitarzyści, audiofile, fani fotografii, ogrodnictwa, dbający o zdrowy styl życia itp. Nasi czytelnicy to osoby o wielkim własnym potencjale konsumenckim, a także mające decydujący wpływ na zakupy w swoich firmach oraz dora­dzające w zakupach, jako osoby cieszące się sławą ekspertów w swoich środowiskach. Każdy z naszych tytułów ma pozycję lidera w swoim segmencie branżowym, dlatego firmy z tego segmentu rynku osiągają świetną skuteczność reklam zamieszczanych w naszych periodykach. Nasza baza aktualnie aktywnych reklamodawców liczy kilka tysięcy firm.

    Wydawnictwo AVT przywiązuje też wielką wagę do tworzenia i rozwoju serwisów internetowych, z których największym obecnie jest portal www.budujemydom.pl. Nasze portfolio liczy 42 serwisy internetowe. Łącznie grupa serwisów AVT ma około dwa miliony unikalnych użytkowników. Nasze serwisy są bardzo popularne w ściśle określo­nych targetach użytkowników, dlatego cieszą się coraz większym zainteresowaniem firm – reklamodawców. Wpływy z tytułu reklam w serwisach internetowych podwajają się co rok.

    Wydawnictwo AVT działa w strukturze organizacyjnej AVT-Korporacja Sp. z o.o., w której funkcjonuje też Dział Handlowy sprzedający podzespoły, kity i akcesoria dla elektroników. Więcej informacji: www.sklep.avt.pl

Dokładny adresu dojazdu:

Ulica:Leszczynowa 11
Kod pocztowy:03-197
Miejscowość:Warszawa
Dzielnica:Białołęka
Gmina:Warszawa
Powiat:Warszawa
Województwo:mazowieckie

Numery telefonów:

22 257 84 99