Grupa EKOINBUD – budujemy z doświadczeniem, tworzymy z pasją
Od ponad 25 lat Grupa EKOINBUD z powodzeniem realizuje inwestycje budowlane na terenie całej Polski. Jako doświadczony generalny wykonawca i niezawodny partner w roli podwykonawcy, specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów: od obiektów użyteczności publicznej, przez budynki mieszkalne, po renowacje zabytków i specjalistyczne prace konstrukcyjne.
Nasza oferta to nie tylko budowa – to pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Realizujemy projekty deweloperskie, remonty i modernizacje obiektów edukacyjnych, sportowych oraz domów jednorodzinnych, wykorzystując zarówno tradycyjne metody, jak i nowoczesne, energooszczędne technologie.
To, co nas wyróżnia, to unikalne połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym podejściem. Jesteśmy twórcami opatentowanej technologii drewnianych paneli ściennych absorbujących energię słoneczną, wykorzystywanej w naszej fabryce ekologicznych domów w Gdańsku-Kokoszkach. To dowód na to, że ekologia i nowoczesność mogą iść w parze.
Każda realizacja to dla nas nie tylko wyzwanie techniczne, ale przede wszystkim zobowiązanie wobec naszych klientów. Dlatego pracujemy z najlepszymi fachowcami, stosujemy sprawdzone i innowacyjne rozwiązania, a nasze projekty powstają z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal.
Szukasz solidnego partnera do realizacji swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami – Grupa EKOINBUD to gwarancja jakości, terminowości i pełnego zaangażowania.
Dokładny adresu dojazdu:
Ulica: | Geodetów 29 |
Numer budynku: | 29 |
Kod pocztowy: | 80-298 |
Miejscowość: | Gdańsk |
Gmina: | Gdańsk |
Powiat: | Gdańsk |
Województwo: | pomorskie |
Numery telefonów:
58 304 75 75